1147
648

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
من چند سال دارم هیچ وقتم ازبین نرفته کلی ام دکتر و قرص و اندسکوپی انجام دادم .فقط کم و زیاد میشه .وق ...

من یک هفته بود شیرین بیان خوردم بهتر شدم دوباره برگشته چیکار کنم این درد لعنتی ول بشه

1194
من یک هفته بود شیرین بیان خوردم بهتر شدم دوباره برگشته چیکار کنم این درد لعنتی ول بشه

والا من که همیشه دارم .نمیدونم به دردت میخوره یانه .من عطاری بهم جلبک دریایی داد از وقتی اونو میخورم خیلی کم شده 

والا من که همیشه دارم .نمیدونم به دردت میخوره یانه .من عطاری بهم جلبک دریایی داد از وقتی اونو میخورم ...

دیگه چه علائمایی داشتی من گاهی درد گاهی سوزش دوروزه کم نمیشه اندوسکپی هم نرفتم تاحالا

نولپازا که میخورم چرا خوب نمیشم دارم گریه میکنم دیگه

همینه گاهی به یه دارو جواب نمیده باید یه چیز دیگه بخوری  من هرماه میرفتم دکتر مرتب قرصمو فکر میکرد  رانیتیدین  امپرازول  پنتاپرازول   آخر هم گفت خانم اعصابت باید درست بشه   همین هم بود  

زخم معده خودت زیاد اذیت میشی تو نت هست بخون 

باش مرسی عزیز خداکنه خوب بشم اصلا ترشی واینا هم مدتیه نمیخورم ولی درکل چند روز پیش هم همینجور بودم با شیرین بیان نمیدونم دیگه چرا جواب نمیده

1179
دیگه چه علائمایی داشتی من گاهی درد گاهی سوزش دوروزه کم نمیشه اندوسکپی هم نرفتم تاحالا

وقتی که معده ام درد میگیره اصلن نمیتونم راست بشم .اسید معده درد معدم باد میکنه میاد بالا ویه درد خیلی بدی دارم

همینه گاهی به یه دارو جواب نمیده باید یه چیز دیگه بخوری  من هرماه میرفتم دکتر مرتب قرصمو فکر می ...

واقعا؟ولی من درد که دارم عصبی هستم چون بچه هم دارم خیلی اذیت میکنه حالا سعی میکنم رو خودم نمیارم چون این دردش خیلی بده 

باش مرسی عزیز خداکنه خوب بشم اصلا ترشی واینا هم مدتیه نمیخورم ولی درکل چند روز پیش هم همینجور بودم ب ...

چی بگم مفصله ترشی چرا نخور خوب نی

صبحونه میخوری عادت بد غذایی داری

1190