2733
2734
عنوان

چجوری قرص بخورم پریودم عقب بیفته؟

2518 بازدید | 32 پست

سلام دوستای عزیزم

من هرماه پریود منظم دارم یعنی دقیقا دهم هرماه پریود میشم.

میخوام پریود بعدیم که دهم فروردین میشه رو عقب بندازم یعنی بیفته آخرای فروردین آخه هفته دوم عید مسافرت میخوام برم.لطفا اگه تجربه ای دارید راهنماییم کنید

درضمن من تاحالا ازین کارا نکردم

بتظرتون قرص ژاسمین عوارضش کمتره؟

عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی♻️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر قرصی میخای بخوری از یک هفته ده روز قبل شروع کن . 

عزیزم من الان 20روزه پری عقب افتاده میتونم الان قرص بخورم تا 10فروردین بعد نخورم پریود میشم؟

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2738
عزیزم من الان 20روزه پری عقب افتاده میتونم الان قرص بخورم تا 10فروردین بعد نخورم پریود میشم؟

خب الان میگی عقب افتاده اونم بیست روز احتمال داره اگه قرص بخوری لکه بینی پیدا کنی.ینی پریود بخاد بیاد و قرص مانع بشه و تبدیل بشه به لکه. کمرت درد میگیره.

👨‍👩‍👦‍👦
خب الان میگی عقب افتاده اونم بیست روز احتمال داره اگه قرص بخوری لکه بینی پیدا کنی.ینی پریود بخاد بیا ...

اخه بعد عید باید برم ای وی اف اولین باره 20روز عقب افتاده میخام تو عید ک سفر میرم نشم..بعدش بشم ک بتونم داروهای ای وی افم رو شرو کنم...پس نخورم بنظرت؟

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2706