2737
2734
عنوان

سختی های زندگیتون ک الان براتون خاطره شده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1783 بازدید | 44 پست

5 سالی که خونه مادر شوهرم زندگی کردم سالهای خیلی سختی بود

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه مهر ماه و اسفند اوضاع اقتصادیمون داغون میشد! ولی بازم مامانم برآمون همه چی میگرفت خندم میگیره دقیقا موقع های خریدهایزمهم سال مانی نبود! مامانم همیشه میگفت فقط این یه ماه سختمونه! 

قربونش برم! خیلی زحمت مارو کشید 

2728
اخي چه رمانتيك😍

وقتی ماشین خریدیم رفتم یجا ارایشگاه کارم تموم شد زنگ زدم شوهرم گفتم بیا دنبالم ارایشگره گفت باموتورسردت نیس توزمستون😨😨😨😨گرخیدم منو ازکجا دیده بود 

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂
2738

مامانم  هفت هشت سال پیش تو باشگاه قسمت کافی شاپ کار میکرد حس میکردم خیلللی زشته و کسر شانه

الان میفهمم چقدر خررر بودم الان دخترای لیسانسه اینکارا را میکنن چقدر الکی حرص میخوردم

بچه ک بودم طوری رفتار میکردم تو مدرسه همه فکر میکردن خییییلی پولداریم! 

البته مامانم همیشه مرتب و تمیز میفرستادمون مدرسه! 

خلاصه اینقدر لارج ب نظر میومدم ک از دفتر زنگ زدن مامانم گفتن خانوم شما ک وضعتون خوبه کمک کنید برا مدرسه,! 🤣

من 🙄 مامانم 😳 مدیر 😏

والا بدبخت زندگی ما اینه که بچه دارنمیشیم هنوز هم ادامه داره...😔😔کاش این روزا تموم شه وبرام خاطره ...

عزیزم ایشالا بزودی دامنت سبز میشه

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂
2706