2726
عنوان

به کمکتون احتیاج دارم

61 بازدید | 10 پست

خانوما من توی فروردین فرزندم و به انتخاب خودم سزارین به دنیا میارم انشالله 

میخوام تحربه هاتونو از سزارین بدونم 

استرس شدید گرفتم نمیدونم چرا هر چی بهش نزدیک تر میشم ترسم بیشتر میشه 

بگین سزارینتون چجوری بود ؟چه حسی داشتین ؟چقدر طول کشید درد داشتین یا نه ؟

در ضمن من تهرانم و بیمارستان یاس سپید و دکترم پیشنهاد داد

همه چیو بسپار به خدا

هر چقدرم سخت باشه وقتی بچه رو ببینی از یادت میره

ممکنه هر کی یه مدل تجربه داشته باشه با وارد شدن به جزییات استرس الکی میگیری

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه چیو بسپار به خدا هر چقدرم سخت باشه وقتی بچه رو ببینی از یادت میره ممکنه هر کی یه مدل تجربه داش ...

مرسی از دلگرمیت اما من هیچ اطلاعاتی ندارم نیاز دارم بشنوم از بقیه 

2728

عه چه جالب منم یک سال و نیم پیش یاس سپید سزارین شدم 

بیمارستان جمع و جور و خوبیه من که راضی بودم 

بی حسی کمر به پایین بودم خیلی خوب بود اصلا نفهمیدم فقط چون پسرم 4 هفته زود داشت میومد نگران اون بودم که خدا رو شکر به خیر گذشت و تو دستگاه نرفت

شما هم انشالا به سلامتی زایمان کنی عزیزم

کاش به همین راحتی که میگی باشه  دکتر گفت سر شدن بهتر از بیهوشیه  تجربه شما چیه ؟

من دوتاس داشتم اولی خیلی خیلی راحت بوددوسه ساعته بلندشدم زفتم پیشه دخترم توسه روزم به مامانم گفتم من کارایه خونموخودم میکنم دومی یکم سخت بوداونم دوسه روز سز ازطبیعی خیلی بهتره بدونه اذیتودردسره راحت من بچموکه ازشکمم دراوردن دومیوانقاردنیاروبه من دادن ازذوقم گریه کردم دختر موچون بی هوش کردن نفهمیدم اصلانترس

عه چه جالب منم یک سال و نیم پیش یاس سپید سزارین شدم  بیمارستان جمع و جور و خوبیه من که راضی بو ...

چقدر خوب که یاس زایمان کردین 

میشه خواهش کنم بهم بگین کادر بیمارستان چجورین ؟

تمیز هست ؟

ساک چی میدن ؟من چی ببرم ؟ اتاق خصوصی داره یا نه 

چقدر خوب که یاس زایمان کردین  میشه خواهش کنم بهم بگین کادر بیمارستان چجورین ؟ تمیز هست ؟ ساک ...

خوب بود عزیزم یه بیمارسان جمع و جوره من که راضی بودم مخصوصا اینکه مراقبتهای ان آی سیو خوب بود و حواسشون به همه چی بود حتی چون من یکم قندم بالا بود بدون اینکه من بدونم متخصص قلب بچه رو اکو کرده بود و آزمایش زردی و اینا هم که از همه نوزادا گرفته بودن

ساک هم چیزایی که لازم بود دادن من چون یهویی برام پیش اومد و رفتم هیچی با خودم نبرده بودم 

بله اتاق خصوصی هم داره من گرفته بودم البته کوچیک بود

زایمان اولم بیمارستان پاسارگاد بود اصلا راضی نبودم چون رفتارشون و رسیدگیشون اصلا خوب نبود