2726
عنوان

شوهرم با اخلاق گندش روانيم کرده

279 بازدید | 17 پست

من شاغلم دیروز ساعت 4 از کارم تعطیل شدم  و معمولا شوهرم ساعت 6 میرسه خونه منم گفتم تا 6 زیاد مونده رفتم تو همون محل خودمون واسه ماساژ درمانی به خاطر بیماریم کارم که تموم شد ساعت 5:15 بود زنگ زد غذا چیه چون محل کارش ناهار نميدن من هر روز ساعت 4 که ميام سریع غذا درست میکنم تا بياد ناهار بخوره منم گفتم بیرونم بیا منم ببر ک قاطی کرد من گشنمه تو رفتی ماساژ اومدم سریع نیم ساعته غذا آماده کردم و خورد بعدش رفتم سمتش گفت برو اونور میخوام فوتبال ببینم بعد هم گفتم میرم خونه مامانم منم گفتم نرو بمون که گفت چه گلی به سرم زدی الان هم پروفايل گذاسته به کسایی که لیاقت ندارن ارزش نده، الان مقصر منم؟ آدم سر غذا اینجوری میکنه با زنش؟ خیلی اعصابم خورده از یک طرف امشب ميخواستم برم اقدام واسه بارداری چون روز تخمکگذاریمه، اون هم که قیافه گرفته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم مطمین باش صدرصد  ناراحته حالا از کار تو یا محیط بیرون  یه ذره سربه سرش نزار درست میشه شبم خودتو خوشگل کن لباس زیر خوب بپوش مهربون میشه

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

یه پیشنهادی بدم؟ 

شب ناهار فردا رو درس کن که مجبور نباشی وقتی رسیدی بخوای ناهار بذاری هم تو کمتر خسته میشی هم شوهرت گشنه نمیمونه که بداخلاقی کنه 

مردا شکمشون براشون مهمه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
عزیزم ساعت ۶ واسه نهار خیلی دیره از صبحم کار میکنه واقعا خسته وگرسنست چرا نهار نمیبره باخودش اونجا؟& ...

اره اگه بتونی بهش ناهار بدی ببره اونجا بخوره خیلی بهتره خودتم وقت داری تا شام یه غذای خوب بپزی.

میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین😘😍

اگر واسه یه غذا شدی بی لیاقت و بی ارزش 

به نظرم فعلا به اقدام فک نکن 

انگار کوه میکنه همه کار میکنن دیگه مسخره بازیا چیه در میاره

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

خدایی با این اخلاق قشنگ شوهرت بچه رو بیخیال 

چطوزی تحمل میکنی اینطوری مثه خدمتکار باهات حرف بزنه😒

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2706