1177
44
عنوان

شوهرم با اخلاق گندش روانيم کرده

202 بازدید | 17 پست

من شاغلم دیروز ساعت 4 از کارم تعطیل شدم  و معمولا شوهرم ساعت 6 میرسه خونه منم گفتم تا 6 زیاد مونده رفتم تو همون محل خودمون واسه ماساژ درمانی به خاطر بیماریم کارم که تموم شد ساعت 5:15 بود زنگ زد غذا چیه چون محل کارش ناهار نميدن من هر روز ساعت 4 که ميام سریع غذا درست میکنم تا بياد ناهار بخوره منم گفتم بیرونم بیا منم ببر ک قاطی کرد من گشنمه تو رفتی ماساژ اومدم سریع نیم ساعته غذا آماده کردم و خورد بعدش رفتم سمتش گفت برو اونور میخوام فوتبال ببینم بعد هم گفتم میرم خونه مامانم منم گفتم نرو بمون که گفت چه گلی به سرم زدی الان هم پروفايل گذاسته به کسایی که لیاقت ندارن ارزش نده، الان مقصر منم؟ آدم سر غذا اینجوری میکنه با زنش؟ خیلی اعصابم خورده از یک طرف امشب ميخواستم برم اقدام واسه بارداری چون روز تخمکگذاریمه، اون هم که قیافه گرفته 

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156

یه اصل مهم در مورد مردان هست یادت باشه تا شکمشون رو سیر نکنی هیچ توقعی ازشون نداشته باش /

چون خدا را یافتم هرچه باختم مهم نیست آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط همراهی عشق خدا با ماست

عزیزم مطمین باش صدرصد  ناراحته حالا از کار تو یا محیط بیرون  یه ذره سربه سرش نزار درست میشه شبم خودتو خوشگل کن لباس زیر خوب بپوش مهربون میشه

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
1194

یه پیشنهادی بدم؟ 

شب ناهار فردا رو درس کن که مجبور نباشی وقتی رسیدی بخوای ناهار بذاری هم تو کمتر خسته میشی هم شوهرت گشنه نمیمونه که بداخلاقی کنه 

مردا شکمشون براشون مهمه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
عزیزم ساعت ۶ واسه نهار خیلی دیره از صبحم کار میکنه واقعا خسته وگرسنست چرا نهار نمیبره باخودش اونجا؟& ...

اره اگه بتونی بهش ناهار بدی ببره اونجا بخوره خیلی بهتره خودتم وقت داری تا شام یه غذای خوب بپزی.

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین😘😍

اگر واسه یه غذا شدی بی لیاقت و بی ارزش 

به نظرم فعلا به اقدام فک نکن 

انگار کوه میکنه همه کار میکنن دیگه مسخره بازیا چیه در میاره

اومده بودم نی نی سایت در اولین قدم میخواستم خودمو لایک کنم نمیشد   

خدایی با این اخلاق قشنگ شوهرت بچه رو بیخیال 

چطوزی تحمل میکنی اینطوری مثه خدمتکار باهات حرف بزنه😒

بعد چند سال اتفاقی دیدمت                                انگار یکی پاهامو پابند زد 😢                                        با یه بچه رد شدی که خیره شد به من یه لبخند زد 😊 اتفاقی دیدمش چقد شبیهه تو مثه ماهه💔                         سهم من سکوته و ادامه ی مسیرو این راهه🎶🖤
1167

شما بهت بر نمی خوره باهات اینجوری رفتار میکنه؟

بعد ناراحتی که چرا پروفایل گذاشته

شان خودتو در حد کارگر و آشپز پایین نیار

برای خونت برنامه بذار که لنگ نمونی بعدشم یه کم جدی باش

کسی که زن شاغل داره باید بدونه وضعیت خونه با خونه ای که خانمش خانه داره فرق می کنه .مرد باید با زن شاغل خیلی همکاری کنه کمک کنه نه که بیاد نق و غر بزنه که شامم کو ناهارم کو

و خدا برای من کافیست.....

شما هم کار میکنی و به آرامش و آسایش نیاز داری ، وقتی کارهای بیرون تقسیم میشه ، کارهای خونه هم باید تقسیم بشه ، برای روزهایی که عصر کاری داری نمیتونی سر ساعت برسی خونه از آرام پز استفاده کن و غذاتو صبح بذار تا عصر بپزه ، که وقتی رسیدی حاضر باشه . 

الان هم یکم سنگین باش تا خودش بفهمه چقدر کارش زشت بوده

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .