2737
2734
عنوان

کی سرش تو حساب کتابه؟؟؟ کمک

150 بازدید | 21 پست

خواهر و برادر من یه خونه نقلی شریکی خریدن؛

بگید خب!

خواهرم هفتاد تومن نقد داد

برادرم ده تومن نقد ؛پنجاه و پنج تومنم وام مسکن گرفت. یعنی برادرمم شصت و پنج تومن داد.

خونه رو هم رهن دادن بیست و پنج میلیون.

ارزش خونه صد و شصت تومنه.

حالا بگید. برادر و خواهرم سه دونگ سه دونگ میشن؟ یا چی؟

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه هه ۵۵قسط پاشه یا وام جدا گرفت

وام جدا گرفت.براش اوراق هم خرید. این پول اوراق هم خودش داستانیه. حدود هفت تومنه. این تقسیم میشه بینشون یا پای برادرمه؟

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
2728
اگه وام رو برادره بده اره سه دونگ سه دونگ  چون پنج تومن بیشتر ارزش این رو نداره بخواد خواهر و ...

فکر کن مثلا اون پنج تومن اصلا دونگ حساب نمیشه. من جای خواهرم بودم میگفتم سه دونگ سه دونگ. ولی میخوام اصلشو بدونم

وام جدا گرفت.براش اوراق هم خرید. این پول اوراق هم خودش داستانیه. حدود هفت تومنه. این تقسیم میشه بینش ...

نه بگو داداشت بده ... چون پنج تومن از اونور کمتر داده 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2738
اره اون ۵ تومن که خواهرتون اضافه داده تو پس دادن رهن باید برادرتون ۵ تومن بیشتر از خواهرتون بده

اوهوم. یعنی اگه چند سال بعد هم خونه فروخته بشه بازم باید پنج تومن اضافه بده. یا بیشتر؟!؟

فکر کن مثلا اون پنج تومن اصلا دونگ حساب نمیشه. من جای خواهرم بودم میگفتم سه دونگ سه دونگ. ولی میخوام ...

اره اگه اون وسط نباشه دوتاشون یه میزان پول دادن پس باید به قسمت مساوی هم تقسیم کنن حالا زرنگی داداشتون بوده وام گرفته پول نقد نداده ربطی نداره

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
نه بگو داداشت بده ... چون پنج تومن از اونور کمتر داده 

خب این یعنی اوراق هم پای داداشمه؟

ولی بخاطر اون پنج تومن اینو داداشم باید بده؟

یا کلا اگه اون پنج تومن اضافه نبود نصف میشد بینشون؟

پنچ تومن خواهرت به برادرت باید بده تا سه دانگ  سه دانگ بشن

برادرم به خواهرم بده

اوهوم. یعنی اگه چند سال بعد هم خونه فروخته بشه بازم باید پنج تومن اضافه بده. یا بیشتر؟!؟

ببخشید اشتباه کردم باید دو و نیم اضافه بده تا مبلغی که هر دو تا دادن بشه ۶۷ و نیم

یا میتونه تا فروش خونه صبر نکنه هر وقت پول دستش اومد دو و نیم به خواهرتون بده

تا اطلاع ثانویپرشه شَرِممیاد:/
2706