2726
عنوان

کیا خونشون سرامیک براق داره؟! بچه سر میخوره؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها این سرامیک مات هم سر میخوره یا بهتره؟؟؟

ما کف خونمون سرامیک براقه، وقتی خیس باشه اوف داغونه،  دستشویی هم تو راه روه، که من جلو درش رطوبت گیر پهن کردم ، خوب شد ، ما بچه نداریم خودمون لیز میخوریم😁

2728
اره دستشوییه مادرشوهرم اینا   وای وحشتناکه  ادم بزرگ با کله میره ته توالت چ برسه بچه   ...

وای اسکان😅ترسوندین منو 

باز مردد شدم!!

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
سلام ببخشید استاتر چطور میتونم تیکر بزنم

عزیزم تاپیک بزن خانوما راهنمائیت میکنن

من یادم رفته چه ور بود

جورابم پاش باشه امکانش هست ولی پسر من که تاحالا بی دلیل نیفتاده یه بار افتاد گفتم زمین خیسه نیا دیگه ...

بی دلیل یعنی فقط خیس بوده افتادِ؟

اره فرشام کوچیکه

ماهم سرامیکه ولی همه جا رو با فرش پوشوندم تا حالا مشکلی پیش نیومده

ولی یه بار با عموم اینا رفتیم مشهد تو سوئیت بودیم همه مردا مون رفته بودن حرم زن عموم رفت حمام اول بگم خیلیییییی چاقه رون هاش گنده شکم و با سن و بازو شل و چاق و ل خت بود

من و مامانم تو هال تلوزیون می‌دیدیم یهو دیدیم زن عموم با یه لنگ هوا اژیرکشون از حموم جلومون رد شدهال رو طی کرد رفتتتتتتت تو اتاق خورد به تخت ولو شد 

وااااای گفتیم این صدجاش شکسته ولی خدا رو شکر هیچیش نشد یه خاطره شد هروقت یادش میوفتیم کلی میخندیم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بچه رو سرامیک سر میخوره حالا چه براق باشه چه نده واسه سلامتی بچه سرامیکارو موکت کنین

مرسی عزیزم همینکارو میکنم😘

ماهم سرامیکه ولی همه جا رو با فرش پوشوندم تا حالا مشکلی پیش نیومده ولی یه بار با عموم اینا رفتیم مش ...

الهی طفلی 

اره منم چاره ای جز این ندارم

2706