1147
1247

یه خونه دیدم برای خرید کفش سرامیک براقه 

امکان سر خوردن بچه موقع بازی هست؟!؟!

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

مخصوصا با جوراب 

برای آدم بزرگشم خطرناک  

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

اره دستشوییه مادرشوهرم اینا   وای وحشتناکه  ادم بزرگ با کله میره ته توالت چ برسه بچه    خیلی لیزه   من که تا رو سنگ توالت اسکان نگیرم  سفت دو دستی مث مارمولک میچسبم ب در و دیوار تا برسم ب سنگ توالت

1221

من ک بچه نیستم خرس گنده ام پام خیس بوده چندبار لیز هوردم😂

مادرشوهر کش شد بچه کش 😳 چقدر سخته بهت بگن بچه دار نمیشی توام فکر کنی واقعا بچه دار نمیشی و هی افسوس بخوری اما باردار باشی و ندونی و بخاطر یه اشتباه بچه ات سقط بشه از 1397/12/5 متنفرم دیگ از هرچی از اسفند از هرچی زندگی متنفرم.خدایا این بنده ات تو لابه لایی زندگی گم شده.خدایا اخه چرا این دل لعنتی چقدر باید بمیره چقدر باید درد بکشه چندسال پیش مردم خودت دیدی خدا تو شاهد بودی مثل ی تیک گوشت انداختم وسط خیابون دیدی این بنده کوچیکت مردش بعد چندسال عاشق شدم ازدواج کردم دلم بچه میخواست بنده هات گفتن بچه ام نمیشه و حسرت بچه ولی ی موجود زنده تو شکم بود و مرد خدا میفهمی مردش تمام مثل من ک مردم قلبم خنده ام روحم احساساتم خدا از بچگی زجرم دادی تا الان بخدا دیگ نمیتونم کم اوردم چقدر سخته به خدای خودت بگی خدا توروخدا بسه
فقط وقتی خیسه؟! در حالت عادی بدووِ بازی کنه نمی افته؟!؟

خیلی خطرناکه 

من پسرعموم سر خورد گوشش از پشت پاره شد بخیه زدن 

بنظرم تا بچه بزرگ میشه یا فرش کن یا یه خونه بگیر که پارکت باشع

اگه به من باشه ستاره های آسمونو براش میکنم فرش زیر پاهاش که عوض بشه حال و هواش 
فقط وقتی خیسه؟! در حالت عادی بدووِ بازی کنه نمی افته؟!؟

جورابم پاش باشه امکانش هست ولی پسر من که تاحالا بی دلیل نیفتاده یه بار افتاد گفتم زمین خیسه نیا دیگه تکون نمیخوره تا زمین خشک بشه خیلی جای لخت داری تو خوتت مگه؟

اره من خواهر زادم موقع دویدن سر خورد کلش محکم کوبیده شد تو قرنیز مثه گردو اومد بالا الان بعد از چند ...

وای خدا رحم کرده 

ای خدا موندم تو دو راهی!!!

1167
بچه ها این سرامیک مات هم سر میخوره یا بهتره؟؟؟

ما کف خونمون سرامیک براقه، وقتی خیس باشه اوف داغونه،  دستشویی هم تو راه روه، که من جلو درش رطوبت گیر پهن کردم ، خوب شد ، ما بچه نداریم خودمون لیز میخوریم😁

اره دستشوییه مادرشوهرم اینا   وای وحشتناکه  ادم بزرگ با کله میره ته توالت چ برسه بچه   ...

وای اسکان😅ترسوندین منو 

باز مردد شدم!!

1241