1147
648
عنوان

عذاب دادن تخم مرغ به کودک ۱۵ ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 25 پست
ای جون دلم چ ریزی بوده خدا برات حفظش کنه عزیزم دعا کن پسر منم یکم جون بگیره

ایشالا که پسرشماهم وزن میگیره.ولی هیچی مث فرنی با کره خرما بچه رو تپل نمیکنه پسرمن فقط بااین وزن گرف 

ایشالا که پسرشماهم وزن میگیره.ولی هیچی مث فرنی با کره خرما بچه رو تپل نمیکنه پسرمن فقط بااین وزن گرف ...

الان سرگرم خونه ام درست و حسابی بهش نرسیدم قبلا شبی ۱ لیوان شیر خرما میخورد ولی دهنش زخم میشه سریع انگار ب گرمی حساسیت داره

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

ماشالا هزار ماشالا  پسر من از چهار ماهگی دیگ وزن نگرفته هرچقدرم دکتر بردم بی فایدست میگه خانوم ...

دکتر حاذق ببر.گلو و گوشش رو چک کنه.هر دکتری متوجه عفونت این دو نمی شه.اینا باعث می شه درست غذا نخوره و همینطور کمبود زینک.

دکتر حاذق ببر.گلو و گوشش رو چک کنه.هر دکتری متوجه عفونت این دو نمی شه.اینا باعث می شه درست غذا نخوره ...

هر ازمایشی بگی دادم پیش بهترین دکترم بردم هیچ مشکلی نداره واقعا خودمم دیگ موندم چ کنم ی دوره ام زینک دادم دکترا میگن چون دور سر و قدش خوبه مشکلی نیس چی بگم بخدا همیشه استرس دارم

1156
هر ازمایشی بگی دادم پیش بهترین دکترم بردم هیچ مشکلی نداره واقعا خودمم دیگ موندم چ کنم ی دوره ام زینک ...

آخرین راه حل شربت اشتها آور ویتامکس هست.فقط بیشتر از دو هفته بهش نده.دو هفته بده بعد دو هفته قطع کن و دوباره شروع کن.البته با مشورت پزشک.