1147
44
عنوان

عذاب دادن تخم مرغ به کودک ۱۵ ماهه

234 بازدید | 25 پست

سلام دوستان‌ پسر من خیلی بد غذاست یعنی از سه ماهگی از شیر خوردن شروع کرد تا الان که ۱۵ ماهشه

دادن تخم مرغ بهش برام عذابه.در ضمن غذای خشکو نمیخور۷ حتما باید آبکی باشه بزور بخوره .خسته شدم.چی بکنم.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

پسرمنم تخم مرغ نیمرو نمیخوره ولی سیب زمینی آبپز میکنم باهم له میکنم میدم میخوره ....با یه چیزی که دوست داره مخلوط کن بده بخوره

هرچه تو خواهی نه آن میشود   هرچه خدا خواهد همان میشود  

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
1194

من همین مشکل رو داشتم با بچه م

بردمش دکتر اطفال

گفت خانم به هیچ عنوان چیزی رو زوری به بچه ت نده چون اون هروقت گرسنه بشه خودش میاد دنبال غذا

منم با ترس و لرز همینکارو کردم

ماشالا الان دخترم بسیار خوش اشتهاست. تازه چند وقته خودش تلاش میکنه با قاشق و چنگال غذاشو تو دهنش بذاره. و انصافا اصلا سر غذا خوردنش عذابم نداد

به وقتش خود بچه باهات همکاری میکنه پس اصلا سخت نگیر

میشه طرز تهیه بدی لطفا

اول يكم سيب زميني نگيني خرد شده سرخ كن يا حتي ميتوني ابپزم بكني بعد يكم تو كره پيازو تفت بدين يا ميشه حتي رنده كرد و سرخ نكرد بعد يكم رب گوجه بزن يا ميتونين گوجه هم استفاده كنين و يكم نمك فلفل زرد چوبه و در اخر اب بزار قوام بياد همه اينا تو نيم ساعت بعدم يه تخم مرغو هم بزن بنداز توش زود ميبنده 

يه چيزي شبيه ابگوشت ميشه من كه عاشقشم تنها راهي كه ميتونم تخم مرغ بخورم 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اي اميد نا اميدا حسين 😞
1167
پسر من ۱ سالگی ۹۲۰۰ وزن ۸۰ قدش بود الان ۱۵ ماهشه راهم دو سه قدم میره میوفته ب نظرتون طبیعیه همه چیش ...

پسرمن یه سالگی ۱۰ نیم وزن قدش ۸۷بود الان ۱۴ ماهشه اما فعلا فقط وایمیسه میترسه تنهایی راه بره اماازمبلامیگیره کل خونرو راه میره دورمیزنه 

پسرمن یه سالگی ۱۰ نیم وزن قدش ۸۷بود الان ۱۴ ماهشه اما فعلا فقط وایمیسه میترسه تنهایی راه بره اماازمب ...

ماشالا هزار ماشالا 

پسر من از چهار ماهگی دیگ وزن نگرفته هرچقدرم دکتر بردم بی فایدست میگه خانوم بچت سالمه بخاطر دندونشه بخاطر شیطنتاشه ولی تو کت من نمیره همش نگرانم بلند میشه تنهایی بدون کمک راه میره ولی دو سه قدم بیشتر ن

ماشالا هزار ماشالا  پسر من از چهار ماهگی دیگ وزن نگرفته هرچقدرم دکتر بردم بی فایدست میگه خانوم ...

پسرمن رفلاکش شدید داشت ازچهارماهگی بهش غذا دادم چون شیرخشکی بود کم شیر میخورد یا هرچی میخوردو بالا میاورد دیگه باروش خودم شروع کردم غذا دادن.وزنش بدنیااومدنی ۱۸۰۰ بود  

پسرمن رفلاکش شدید داشت ازچهارماهگی بهش غذا دادم چون شیرخشکی بود کم شیر میخورد یا هرچی میخوردو بالا م ...

ای جون دلم چ ریزی بوده خدا برات حفظش کنه عزیزم دعا کن پسر منم یکم جون بگیره

1178