2726
عنوان

اگزمااااااااااا ديوونه ام كرد

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 81 پست
پسر من داره با روغن زیتون و نارگیل و شامپو مخصوص کنترلش کردم 

هرچى روغن تو بازار هست امتحان كردم فايده نداشت

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگزما هست یا پسوریازیس؟ اگر اگزما هست که درمان داره خوب میشه

پسوريازيس ديگه چيه؟ نميدونم والا دكترا بهم ميگن اگزماست

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
یعنی پوستی ک اگزما داره از پوست چرب و جوشی بدتره بچه ها؟؟

اگزما بخاطر موادشوینده میشه باید رعایت کرد همیشه دست مرطوب باشه وقتی ظرف میشورم دستکش نخی وروش دستکش پلاستیکی بپوشیم

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
2728

من چند ساله درگیرم فقط باید رعایت کنید گردوخاک بهش نرسه موادشیمیای مرتب مرطوب کننده بزنی همیشه دستکش استفاده کنید درمانش همینه درضمن غذای سرخ کردنی نخور

خدایا مواظب عزیزان من باش آمین 🙏
چيكار كردين?

دکتر جونم کورتون رعایت 

نباید گرمی جات بخوری اصن حتی یه ذره 

گوجه بادمجون هندونه شکلات ادویه نباید بخوری مواد شوینده دوری کن یا با دستکش کار کن و زیرش دستکش نخی بپوش مرطوب باشه پوستت همیشه

میشه از خدا بخواهید پدرم درمان بشه عزیز    .....
باید خیلی رعایت کنی عزیزم اگه خواستی بیا خصوصی ادرس دکتر بدم بهت من که فعلا خداروشکر بهترم 

بخدا خيلى رعايت ميكنم

گلم این که میگی پسوریازیس هست خانمی بچه ها من یاین قارچ گانودرما هست خودش را تهیه کردم از پس فردا می ...

از كجا ميگى پسوريازيس هست ؟ شما پسوريازيس دارى؟  قارچ گانودرما درمانش ميكنه؟

2706