2726
عنوان

اگزمااااااااااا ديوونه ام كرد

497 بازدید | 81 پست

الان دوساله مبتلابه اگزما شدم هر درمانى هم كه فكرشو بكنيد انجام دادم اما همشون يه مدت كوتاه خوب شدم بهد دوباره شروع شده ٦ تا دكتر رفتم تا حالا طب سنتى هم امتحان كردم فايده نداشته اولش روى پوست يكى از انگشتام بود الان تمام هر دو دستم رو گرفته شديداااااا خارش داره تازه رو ناخنام هم تاثير گذاشته دچار فرورفتگى ناخن شدم بخدا ديگه دارم ديوونه ميشم

كسى مث من بوده كه خوب شده باشه؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگزما هست یا پسوریازیس؟

اگر اگزما هست که درمان داره خوب میشه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

گلم این که میگی پسوریازیس هست خانمی بچه ها من یاین قارچ گانودرما هست خودش را تهیه کردم از پس فردا میخام مصرف کنم میگند خوب میکنه تین بیماری رو خوب شدم حتما حبرتون میکنم که شما هم تهیه کنید 

همه چی درست میشه 

منم دستم اینطوری شد بخاطر چسب انگشتر

رفتم دکتر چن تا پماد وقرص وصابون شست وشو داد فعلا که خوبه اذیتم نمیکنه

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
منم درگيره اگزماي صورتم خسته شدم ديگه😭😭😭😭

واى منم يه كمى از گونه ام خشكى زده نكنه صورتمم گرفته

صورت الان چجوريه ؟ خيلى بد شده؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2706