2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه کنکوری ک هدفش سه رشته اصلیه باید الان روزی ۱۲ ساعت بخونه و پایه هرو هم تقریبا بسته باشه صبح زودم ...

برا من اتفاقي افتاد مجبور شدم برم عمل يه ماه از پروژه دور بودم برا همون فك ميكنم عقبم هدفم فيزيوتراپي 

2728
برا من اتفاقي افتاد مجبور شدم برم عمل يه ماه از پروژه دور بودم برا همون فك ميكنم عقبم هدفم فيزيوتراپ ...

نه اگ قبلشو خوب خونده باشی مشکلی پیش نمیاد یکمم ساعت مطالعتو ببر بالاتر ک جبران شه کمترم وقتتو پای گوشی بگذرون

نه اگ قبلشو خوب خونده باشی مشکلی پیش نمیاد یکمم ساعت مطالعتو ببر بالاتر ک جبران شه کمترم وقتتو پای گ ...

فقط من بعداز ده سال دوري از درس اومدم از مهر و ابان كه گنگ بودن برام بعدا كه راه افتادم دوبار عمل شدم تو به ماه الان پيش دو و سوم و ميخونم نميدونم برسم يا نه 

فقط من بعداز ده سال دوري از درس اومدم از مهر و ابان كه گنگ بودن برام بعدا كه راه افتادم دوبار عمل شد ...

میفهمم شرایطت سخت بوده...پس سعی کن همه شو نخونی فقط مباحث مهم و پرسوالو چندین بار بخون و تست بزن

میفهمم شرایطت سخت بوده...پس سعی کن همه شو نخونی فقط مباحث مهم و پرسوالو چندین بار بخون و تست بزن

ممنون از راهنماييت عزيزم فقط چطور ميشه از مشاورتون استفاده كرد

چند ساعت خواب كافي بنظرتون چون من خوب نخوابم اون روزم بر باد ميشه 

واسه هرکس متفاوته ولی بنظرم شما ساعت ۱:۳۰ شب دگ درسو جمع کن تا خوابت ببره ۲ میشه از اونورم ۷ بیدار شو ۷:۳۰ شروع کن یکسره بخون یکم وسطشم فوقش استراحت کن بعدازظهرم یک ساعت بخواب

۳ماه ک بیشتر نیس هرچقدم سخت باشه سعی کن تحمل کنی زودی تموم میشه😇