1147
44
عنوان

نشتی کیسه اب توووروخدا بیاید

114 بازدید | 18 پست

من ۱۶ هفته تمام هستم امکان پاره شدن هست؟ نشت کنه و اینکه امکان داره اب کیسه اب پره مثانه شه مثل ادرار دفع شه؟ ادرار سفید رنگ بوی خاصی داره امکانش هست؟

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                     از پشت دیوار  دلم  صدای پا میاد یه مهمون برای مامانش میاد   دعام کنید سالم سلامت بغلش کنم☺😘 قوربونتون برم نی نی تو دلم و عشق جانم❤

رفتی دکتر 

ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻫﻤﻴﻦ کہ ﺣﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ ﺧﻮﺏ باشد ﻭﻟﺒﺨﻨﺪ ﺷﻴﺮﻳﻦﺑﺮﻟﺒﺸﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮﺍﻳﻢ ﮐﺎفیست خدایا ﺩﺭهمہ لحظات ﺁﻧﻬﺎﺭﺍ بہ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﺖ ﻣﻴﺴﭙﺎﺭﻡ

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

بوی وایتکس میده 

ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻫﻤﻴﻦ کہ ﺣﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ ﺧﻮﺏ باشد ﻭﻟﺒﺨﻨﺪ ﺷﻴﺮﻳﻦﺑﺮﻟﺒﺸﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮﺍﻳﻢ ﮐﺎفیست خدایا ﺩﺭهمہ لحظات ﺁﻧﻬﺎﺭﺍ بہ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﺖ ﻣﻴﺴﭙﺎﺭﻡ
آب کیسه شفاف هست یه نوار بهداشتی بگذار و نیم ساعت پیاده روی کن اگه خیس شد برو دکتر سونو گرافی برات ...

یعنی چی شفاف؟ینی سفید؟

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ی پد بزار دراز بکش سرفه کن اگه ازت خارج شد نشتیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرق کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده بشه.❤❤❤❤❤تیکر ب دنیا اومدن دختر نازم😘ان شاءالله قسمت همه ی منتظرا
خیلی کم مشکلت چیه

من نیم ساعته احساس میکنم ازم اب میاد قطره قطره رفتم بیمارستان متاسفانه با این کادر های بیمارستان ادم بمیره هم میگن هیچی نیست  گفت هیچی نیست یه سونوگرافیم نکرد برگشتم تقریبا پنج دقیقه ی بار ادرار دارم سفید رنگ بوی خاصی داره بوی ادرار نیست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                     از پشت دیوار  دلم  صدای پا میاد یه مهمون برای مامانش میاد   دعام کنید سالم سلامت بغلش کنم☺😘 قوربونتون برم نی نی تو دلم و عشق جانم❤
8
آب کیسه شفاف هست یه نوار بهداشتی بگذار و نیم ساعت پیاده روی کن اگه خیس شد برو دکتر سونو گرافی برات ...

برای فردا نوشت میترسم شب چیزیش بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نیم ساعته احساس میکنم ازم اب میاد قطره قطره رفتم بیمارستان متاسفانه با این کادر های بیمارستان ادم ...

منم یبار اینطوری شدم

تو همون هفته های اول بودم

ی عطسه کردم صندلی ماشین خیس شد 

بعد ک ب دکتر گفتم گفت ادرار بود

ولی میدونم ک نبود

چون قبلش دستشویی رفتع بودم

ولی مشکلی پیش نیامد

نگران نباش

من انسانی هستم امیدوار ...ک هیچ کینه و بخلی ب کسی ندارم,ترس تشویش و تردید رو از خودم دور ساختم و جای اونرو امید و  اعتماد ب نفس گذاشتم😊😊
منم یبار اینطوری شدم تو همون هفته های اول بودم ی عطسه کردم صندلی ماشین خیس شد  بعد ک ب دکتر ...

توروخدا ؟ دلم میترکه از نگرانی😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
همین الان یه پد بگذار و تو خونه راه برو  نیم ساعت

گذاشتم خیس شد رفتم بیمارستان گفت چهار ماهته بچه مثل لختس اینجور چیزا برگشتم ی سونو هم نکرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توروخدا ؟ دلم میترکه از نگرانی😢

اره عزیزم

اگه تا صبح اینطوری شدی ک حتمن برو پیش دکترت

ولی پیش میاد نگران نباش

من انسانی هستم امیدوار ...ک هیچ کینه و بخلی ب کسی ندارم,ترس تشویش و تردید رو از خودم دور ساختم و جای اونرو امید و  اعتماد ب نفس گذاشتم😊😊
منم یبار اینطوری شدم تو همون هفته های اول بودم ی عطسه کردم صندلی ماشین خیس شد  بعد ک ب دکتر ...

راست میگه ادرار بوده

تو بارداری کنترل ادرار یه مقدار به مشکل میخوره و با عطسه و سرفه خارج میشه

بوی ادرار کاملا مشخصه