2410
2553
عنوان

از بس بهش فک کردم دارم خنگ میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 24 پست

بچه ها خی میگیر رازیانه برا بچه پسر خوب نیس مادر رازیانه بخوره

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین چند سال پیشا مثل شیشه مربا بود با طعمای مختلف .من طعم قهوه میگرفتم تو شیر حل میکردم تازگیا به چ ...

به نظرت الان هست؟عطاری ها دارن؟

دنیا بی ارزش تر از اونیه که بخوای بهش دل ببندی...
2456
به نظرت الان هست؟عطاری ها دارن؟

نمیدونم به خدا یعنی اصلا دنبالش نبودم تازگیا .هایپرای بزرگ شاید داشته باشن

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است
روزی هشت تا ده لیوان آب ولرم  چای کم رنگ آب هویج شیر هویج شیر آش با حبوبات بدون نفخ و ماش ...

واای من تقریبا همه اینا رو امتحان کردم شیرم زیاد نشد که نشد😔

الانم که پسرم ۱۵ ماهشه شیرم خییییلی کمه لا غذا بیشتر سیرش میکنم با این وضع شیرم ۱۸ ماهگی از شیر بگیرم بهتره

2714
واای من تقریبا همه اینا رو امتحان کردم شیرم زیاد نشد که نشد😔 الانم که پسرم ۱۵ ماهشه شیرم خییییلی ک ...

دیگه بعد سال اول که خیلی عادیه شیر کم بشه. اصلا مثل ماه های اول نیست شیر. بعدم باید الان اول غذا بخوره، بعد شیر.

هجده ماهگی هم زمان بسیار خوبیه برای از شیر گرفتن.شک نکنید

تیکر یک سالگی پسر دومم...