2703
2553
عنوان

از بس بهش فک کردم دارم خنگ میشم

253 بازدید | 24 پست

۲۵ روزع زایمان کردم اوایل شیرم زیاد زیاد بود حالا کم شده خیلی طوری ک باید شیر خشک بدم بچمم از شیر خشک متنفره نمیدونم چیکار کنم ک شیرم زیاد بشه😭😭تغذیمم خیلی خوبع

دنیا بی ارزش تر از اونیه که بخوای بهش دل ببندی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم قطره شیر افزا بخور اب هویج خیلی شیرو زیاد میکنه سوپ جو ابگوشت رازیانه منم چندروز پیش شیرم خیلی کم شده بود با اینا الان خیلی زیاد شد

سوم اذر خدا یه شوق دوباره به زندگیم داد پسرم عاشقتم
2714

اون اوایل استراحت زیاد بود  بعد معده بچه کوچیک بود هرچی بزرگتر بشه نیازشم بیشتر میشه و شما هم استراحتتون کمتر میشه برا همین شیرت جواب نمیده سعی کن بعداز ظهرها بخوابی  شبا بموقع بخواب ۵وعده غذا بخور تا شیر داشته باشی 

😒

من مالت میخوردم شیرم همینجور میرفت.نمیدونم الان گیر میاد یا نه

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است

روزی هشت تا ده لیوان آب ولرم 

چای کم رنگ

آب هویج

شیر هویج

شیر

آش با حبوبات بدون نفخ و ماش زیاد

عدسی که ماش و دال عدس هم داشته باشه

دلستر

آبگوشت

قطره شیر افزا

عرق رازیانه و زیره

کدو حلوایی

تیکر یک سالگی پسر دومم...
از کجا میگرفتی

ببین چند سال پیشا مثل شیشه مربا بود با طعمای مختلف .من طعم قهوه میگرفتم تو شیر حل میکردم تازگیا به چشمم نخورده.قبلا تو سوپرا لبنیاتی همه جا پر بود

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است
2706