2737
2734

فک کنم باید بچه دار شدنو ببوسم بزارم کنار🙄🙄🙄یا خدا فکرشم تنمو میلرزونه من درد پریودو نمیتونم تحمل کنم زود زود امپول و سروم میزنن چه برسه به زایمان طبیعی😒😒😒😒

❤میشه از ته ته ته دلت برام 

عزيزم آزاد شد ميتونين انتخاب كنيد هر كدوم رو كه دوست داريد

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای نههههه

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2728

ماهم نمیتونستیم درد پریودی رو تحمل کنیم فکر میکنی اونایی که طبیعی زاییدن قدرت بدنیشون زیاده یااینکه تحمل دردو داشتن همه همینیم اما زاییدیم دیگه من یه قطره خون میدیدم ازحال میرفتم 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2738

من نمیفهمم یه عده نر وه اصلا نمیفهمن درد زایمان چیه میشینن میز گرد میگیرن و تصمیم میشه این که طبیعی اجباری

بنظرم یه امر کاملا شخصیه که خود ادم باید انتخاب کنه خود شخص تشخیص میده که روحیش امادگیه کدوم رو داره

والا سزارین عاااالیه

چرا الکی باید درد بکشیم

هرچه دلم خواست نه آن میشود؛هرچه خداخواست همان میشود
اخه الان یکی تاپیک زده بود که گفتن فقط طبیعی☹

پول داشته باشی هر چیزی امکان داره ...

چون برا سزارین پول میگیرن اونطوری میگن

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
اخه الان یکی تاپیک زده بود که گفتن فقط طبیعی☹

نه عزيزم بخشنامه جديد شده دونه دونه شهرها و بيمارستانها داره آزاد ميشه زنگ بزن از بيمارستانت بپرس

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
من نمیفهمم یه عده نر وه اصلا نمیفهمن درد زایمان چیه میشینن میز گرد میگیرن و تصمیم میشه این که طبیعی ...

منم همینو میگم اخه نمیفهمم چرا تو همه چیه زنا دخالت میکنن اخه بابا یکی نیس بگه به تو چه من میخام بزام دوس ندارم درد بکشم خیییییلی دوس داری طبیعی باشه خودت بزا اه

❤میشه از ته ته ته دلت برام 
2706