2703
2553
عنوان

از شیر گرفتن پسرم کمک😭😭😭😭

113 بازدید | 14 پست

پسرم دوسالش تموم شده میخوام از شیر بگیرمش امشب  س ی ن ه مو لاک زدم انقدر گریه کرد بهش دستمال میکشید پاک بشه دلم براش سوخت اون یکی رو دادم بهش😢

وزن اولیه ۷۶ وزن الان ۶۵.۵ وزن هدف ۶۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دو سالگی بچه میفهمه خیلی اذیت میشه من ۱۷ ماهگی گرفتم ، به نظرم هر چی زودتر بهتر

خوشبحالتون این خیلی وابستس از دیشب شیرمو میدوشم میریزم تو شیشه شاید به شیشه عادت کنه شیر پاستوریزه بخوره

2714

چیرو زیاد دوست داره خوراکی یانوشیدنی

بگیرتوخونه باشه هروقت خواست بجاش اونوبده 

جاری من الان کم مونده سه ساله بشه نگرفته ازشیرمیگه نمیتونم پسرمن ابمیوه دوست داشت ب وسیله ی اون راحت کرفتمش ازشیر

منم سه روزه از شیر گرفتم پسرمو😢😢😢الهی بمیرم دوشب گریه کرد 😔😔😔😔😔😔

الهی بگردم خیلی سخته اصلا یه جورایی استرس گرفتم

عزیزم یکباره نگیر گناه داره خیلی توی روحیش اثر میزاره پروسه ازشیرگرفتن باید چهل روز طول بکشه 

کتاب ریحانه ی بهشتی رو بگیر طبق دستورالعمل اون پیش برو ان شاالله که راحت میگیریش

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706