2733
2734
عنوان

چقد همه چیز گرونه😢

821 بازدید | 47 پست

امروز شوهرم ۲ میلیون بیمه ماشین داده... خودم رفتم پاساژ دو تا شلوار خونگی خریدم ۹۰ هزارتومن. یه شلوار برا دخترم ۶۸ هزار تومن. یه بسته دستمال آشپزخونه ۲۰ هزار تومن... دستبندم هم تعمیر کردم ۲۰ هزار تومن. یه لامپ و باتری ۲۸ هزار تومن.

نیم ساعت رفتم بیرون کلی خرج کردم...البته محله ما همه چی خیلی گرونه واقعا ... اومدم درد دل فقط همین... نه مانتو خریدم نه شلوار نه کفش... هر سال کلی چیزی میخریدم...دیشبم شوهرم یذره گوشت خریده بود ۳۰۰ هزار تومن... واقعا ناراحتم... میگم خودم برم سرکار ولی با بچه ۳ ساله چجوری😢

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
مانتو ها چقد گرون شدن😐گوشام قرمز شد اینقد گشتم تا تونستم 200تومنی پیدا کنم هنوز دارم میسوزم 

خوبه باز پیدا کردی... از کجا خریدی؟

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مانتو ها چقد گرون شدن😐گوشام قرمز شد اینقد گشتم تا تونستم 200تومنی پیدا کنم هنوز دارم میسوزم 

کاش قشنگ بودن لااقل 

نصفشون برای تولیدی اصغر سگ سیبیله

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

ما تازه رفتیم بازار روز یه‌کم خیار و گوجه و‌توت فرنگی‌و هویج خریدیم سر از ۳۵،۴۰ تومن درآورد .

۵۰ تومن شده مثل ۵ تومن 

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
2738

دلم برا شوهرم میسوزه... روزی سیزده ساعت کار میکنه...اونم چه کاری...سخت 

آره همه چی گرونه

لباسا در مقایسه با کیفیت هاشون خیلی گرونن ارزش اونهمه پول رو ندارن 

حالا من میگم توتبریز امستل همه چی زیاده تنوع و تعداد لباسا کفش روسری فراوون ریختن توخیابونا اما باوجود زیاد بودنشون قیمت ها خیلی خیلی بالاست 🤤🤤🤤🤤🤤

تو را ای عشق جااانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی
کی فکرشو میکرد یه زمانی ده تا بسته نوار بشه 120 تومن    

آره واقعا... اون که از واجباته...مگه میشه حذفش کنیم

2706