2726

با دوس پسرم كات كرديم ١ ماه پيش

قبل كات كردن چون قبلا خيلي وقتا كمكم كرده بود ازم ١ تومن خواست براش ريختم

بعد ٢ هفته كه قرض گرفته بود اس دادم فقط شماره كارتمو فرستادم بدون هيچ حرفي يا سلامي ١٠ دقيقه بعدش ٨٠٠ ريخت گفت ٢٠٠ بقيه رو ميدم دوس دختر دوستم بياره برات گفتم من دوس ندارم كسي بياد جلو خونمون

چند هفته گذشت پولو نزد بچه هاي اينجا ديشب گفتن اس بده پولتو بزنه امروز اس دادم اسكرين شات رو بخونيد

(زماني هم كه كات كرديم جاي تشكر اس داد شماره كارتتو بده پول كثيفتو بريزم نجاستت كلا از زندگيم بره بيرون)

اين اس رو داد من ديگه ج ندادم بايد ج ميدادم؟؟👇🏻👇🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من هنوز اسکرین شاتتون رو ندیدم اما کلا بر چه اساسی مبلغ بالا رو به دوست پسر میدید بازم خوبه این هشتصد رو داده وگرنه خیلی هستن هزار تومانش رو هم نمیدن

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون

اگه قرض بوده باید پس میداده بی منت و فحش! اما اگه خودتم تو دوستی حسابی مهمونش بووودی در اون صورت جالب نیس که بعد از کات کردن بری پولتو ازش بخوای

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2706