1177
648
عنوان

دیشب دم مسجدبودم که😑😑😂😂😂

449 بازدید | 51 پست

دیشب دم مسجد ﺑﻮﺩﻡ، ﯾﻬﻮ ﺩﯾﺪﻡ ﺻﺪﺍﯼ ﺟﯿﻎ ﺍﺯ ﻗﺴﻤﺖ ﺧﺎﻧﻮﻣﺎ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪ

ﺭﻓﺘﻢ ﺟﻠﻮ ﺩﯾﺪﻡ ﻟﺒﺎﺳﺎﯼ ﯾﻪ ﺧﺎﻧﻮﻣﻮ ﺩﺍﺭﻥ ﺗﻮ ﺗﻨﺶ ﺗﯿﮑﻪ ﺗﯿﮑﻪ ﻣﯿﮑﻨﻦ 

ﭘﺮﺳﯿﺪﻡ ﺷﻔﺎ ﮔﺮﻓﺘﻦ؟ 

ﮔﻔﺘﻦ: ﻧﻪ ﺍﺯﺵ ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭﯼ ﮐﺮﺩﻥ ﺗﻮ مسجد، ﺩﺧﺘﺮﺍ ﻫﺮﮐﯽ ﯾﻪ ﺗﯿﮑﻪ ﻣﯿﺒﺮﻩ ﺑﺨﺘﺶ ﺑﺎﺯﺷﻪ 😐‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🍌

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
-بغض داره خفت میکنه؟                                           +ازکجافهمیدی؟!    ‌                                                   -این خنده های بلندنشونه ی شادبودن نیست:)

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

😂😂😐حالا شوخی بود یا جدی؟؟

شما چطور میتوانید بگویید که عاشق یک نفر هستید،درصورتی که هزاران نفر در دنیا وجود دارند که اگر آنهارا ملاقات می کردید به آنها بیشتر عشق می ورزیدید؟؟؟اما هرگز نکردید،ما باید بپذیریم که عشق،تنها،نتیجه یک رویارویی است،وجود کامل ندارد
1156
1189
کاربرا به اعصابتون مثلث باشید جوکه

😑😑😑چه خونوک

میرین عمل میکنین معده تونو کوچیک میکنین؟🤔🤔😐😐 من میخوام یه کلیه مو اهدا کنم، یکم جا واسه بزرگوار باز شه...😑😑🤕🤕

اوم بعید نی

های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1179
اونو واسه کسایی گذاشته که فقط میخوان ی موز بردارن برن😂

دمت گرم من روم نمیشد بردارم پس من بردارم برم👋  

هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختند                       شبیه پلنگ یا خرس هم نساختند                              به گمانم ترسناک تر از ادم نیافتند...
1182