2737
2734
مادرشوهر من برگشته میگه تو که یه بند هودی رو نمیتونی درست کنی رو چجوری شوهر دادن فقط خواستن ردت کنن ...

سلام. عزیزم اصلا هیچ چیز مکتوبی برای مادرشوهرت نفرست. بعد هزارتا تفسیر و تعبیر می ذاره روش می‌ره به همه نشون میده. فقط شفاهی حرفت رو بزن.

سلام. عزیزم اصلا هیچ چیز مکتوبی برای مادرشوهرت نفرست. بعد هزارتا تفسیر و تعبیر می ذاره روش می‌ره به ...

سلام عزیزم چشم حتما 

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كلا خانواده شوهر خوب يا بد به شانسه!

مثلا من شانسم معموليه گاهي بد رفتارن و گاهي انقد يهو خوبن كه ادم توجه ميكنه

ولي خواهرشوهرم يه خانواده شوهر داره يه جور عجيبيه

انقد عجيب كه بايد ثبت بشن

جالبه باهمن توي ساختمون

انقد خوبي ميكنن خواهرشوهرم بيش پدرمادرش نميره و فقط با خانواده شوهرشه

مهمون داره مياد ميشينه و خواهرشوهرمادرشوهرش غذا ميزارن

بچه ش رو هرروز بازي ميكنن ونگه ميدارن

من اصالتا دزفولی هستم ...دزفول یکی از شهرهای خوزستانه که رفتارشون مثل اصفهانیاست من اصلا از اصالتا ...

سلام. منبودم یه لحظه خداشاهده نمیموندم توزندگیشون من شوهرم یافامیلاش نمیزارم چپ نگاه کنن من بجاتوبودم خواهرجانم میگفتم بروبیزحمت بیرون نکبت راه نمیدادمش میگفتم دزفولی دزفولی هم نکن ببخشیدخودت بختیاری بروهرری بوی چست میادبروبیرون اگه شوهرم هم حرف میزدهم راحت میگفتم بای بای خیلی راحت همیشه زن نبایدسرکوب بخوره گاهی وقتا هم بایدبکوب جواب دادوضایعش کنی اگه اینوبگم راضی نیستن بزورخودتونگه ندارخوردمیشی له میشی زیرپای همه پدرمادرت هم چراقابل نمیدونن مگه نه میگن بختیاری توکه اصلاببخشیدبختیاری توهمه ایران آدم حساب نمیکنن  ماالان اراک هستیم وقتی اسم بختیاری میادمیگن اوه واااهمه بی کلاس عزیزم هیچ وقت نزاربابامامانت خوردکنن جلوشوت خاهشن بهشون توهین کن حتااگه شوهرت هم بدشون گفت هم توهین کن نزار زورازدستت گرفته بشه حالا هرکی باشه شوهرخانوادش اگه خوب نبودراحت بایدول کرد مگه ادم چیه زندگی چیه راحت بایدباشی عزیزم بگوبیخودکردین اومدین خاستگاری مااصلا بختیاری قبول نداشتیم بگوبی معرفت این پدرموکه توهین میکنی این منووادارکردقبول کنم درهرصورت کم نیارخوب نیس ولشون کن خودشون باخودشون ازدواج کنن...

2728

سلامم اون خانومی ک از مادر شوهرش و زندگی هفت سالش گفت انگار داشتی زندگی منو تعریف میکردی با این تفاوت ک من الان شش ساله نامزدی ام و مادر شوهرم عمم هس و هنوز ب مسئله یچه دار شدن نرسیدیم

2738
وقتی خواهر شوهرام بگن عروس غریبه خوب نیست باید از آشنا زن گرفت و من غریبه باشم چی جوابشونو بدم؟

بگو البته اگه بچه های منگل و فلج مغزی ک از ازدواجای فامیلی میانو نادیده بگیریم ازدواج فامیلی خیلی خوبه😏

خیلی خیلی از دستشون ناراحتم...ناراحتی اعصاب گرفتم.تو یکسال فقط سه بار رفتم خونشون.اونم با زور.میرم ا ...

وای منم هر وقت میرم خونه خواهر شوهرام میگرن میگیرم از بس رو اعصابمن

دعا کنید خواهرم و داداشم ازدواج کنن و خوشبخت بشن ممنون💖
بگو البته اگه بچه های منگل و فلج مغزی ک از ازدواجای فامیلی میانو نادیده بگیریم ازدواج فامیلی خیلی خو ...

واای جوابت عالیه مرسی عزیزم..اما چون خواهرشوهرم خودش با شوهرش پسر عمو و دختر عمو بودن و یه بچه مریض دنیا آوردن و فوت شد دلم نمیاد بگم..دوس دارم یه چیزی بگم ک دیگه این حرفشونو تکرار نکنن

دعا کنید خواهرم و داداشم ازدواج کنن و خوشبخت بشن ممنون💖
واای جوابت عالیه مرسی عزیزم..اما چون خواهرشوهرم خودش با شوهرش پسر عمو و دختر عمو بودن و یه بچه مریض ...

بگو هرچیزی اومد نیومد داره یا بگو اها مرسی از توصیه ات اگ داداش یا خواهرت داری بگو انشالله برای خواهرم یا داداشم البته ممکنه از این حرف سو استفاده کنه دو بهم زنی کنه بگو ادم قبل هر کاری و هر چیزی باید خوب فکرشو بکنه بعد عمل کنه ک بعدا حرص نخوره😅

منم شوهرم دوتاخاله داره ازمادرشوهرطلی بدترن ولی شوهرم دمشون قیچی کرد بشون گفت  آگه  توزندگیم  دخالت  کنین  هرچی دیدین  ازچشم  خودتون دیدین  حتی یکباردرمهمانی  خانوادگی  بین  فامیل  باتوهین  انداختشون  بیرون  حتی  روزعروسی  به عکاسمون  گفته  بودن  ازخونه  ماعکس  نگیرن  که شوهرم  دوربین  عکاس  راشکست  ادمهای  بدجنس همه جا هستن ازروهم  نمیرن  حتی سردوقلوهای  دومم آمدن  درخونه  شوهرم  راهشون  ندادگفت  امدن  دعوادرست کنن اولشم  چغلی کردن  که  دختره  حتماعیبی داره که اختلاف  سنی براش  مهم نیست وتهمت  ساختن برای  من  که بخاطرشوهرم  نامزدموول  کردم  خداجوابشون  داد یکیش  بامردی  گرفتن  کلی ابروریزی  درست  کرد بمن  انگ نازایی زدن  من  دوباردوقلو آوردم  اونا نازا ازاب  درامدن  هرچندراضی نیستم ولی  خداخوب  جواب میده  بسپارین  بخداومنتظرخدابشینین معجزه  میکنه هرچندچه  شبها که اشک  توچشمم  نیاوردن  بخاطر اینکه شوهرم  دوستم  داره  اینهالجشون  میشد 

2706