2726

سلام دوستان من تو عقد هستم شوهرم ماهی 1700 حقوق داره خانوادش نه براش قالی و رختخواب و تلویزیون میدن تازه ازش پول هم میخوان. چند روز پیش خواهرش شوشوم به داداشش پیام داده که برام یک میلیون پول بده شوشو جدابش را نداده بعد که خواهرش ازش اظهار ناراحتی کرده گفته خانمم پیام را نشون من نداده تا اینکه من از همه جا بی‌خبر به خواهر شو زنگ زدم کلی بارم کرد که هنوز  برای تو زوده اینجوری کنی داداشم مجرد بود به خواهراش کمک می‌کرد باید بهشون کمک کنین تا خدا کمکتون کنه یا مثلا میگه عروس دیگه ما تا یک سال لباسش از پول پدرش بود و ب من کنایه میزنه انتظار دارن بعد عروسی ما تو یک اتاق مجردی داداشش زندگی کنیم نمیدونم جوابش چی بگم خیلی مظلوم. دیشب که این حرفا رو بهم زد کلی گریه کردم شوشو میخاست بهش زنگ بزنه بگه گفتم نه دلخوری پیش میاد میخام امشب که شوشو از سرکار اومد بهش زنگ بزنه چی بگه راهنماییم کنید لطفا

سلام دوستان من تو عقد هستم شوهرم ماهی 1700 حقوق داره خانوادش نه براش قالی و رختخواب و تلویزیون میدن تازه ازش پول هم میخوان. چند روز پیش خواهرش شوشوم به داداشش پیام داده که برام یک میلیون پول بده شوشو جدابش را نداده بعد که خواهرش ازش اظهار ناراحتی کرده گفته خانمم پیام را نشون من نداده تا اینکه من از همه جا بی‌خبر به خواهر شو زنگ زدم کلی بارم کرد که هنوز  برای تو زوده اینجوری کنی داداشم مجرد بود به خواهراش کمک می‌کرد باید بهشون کمک کنین تا خدا کمکتون کنه یا مثلا میگه عروس دیگه ما تا یک سال لباسش از پول پدرش بود و ب من کنایه میزنه انتظار دارن بعد عروسی ما تو یک اتاق مجردی داداشش زندگی کنیم نمیدونم جوابش چی بگم خیلی مظلوم. دیشب که این حرفا رو بهم زد کلی گریه کردم شوشو میخاست بهش زنگ بزنه بگه گفتم نه دلخوری پیش میاد میخام امشب که شوشو از سرکار اومد بهش زنگ بزنه چی بگه راهنماییم کنید لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من تو عقد هستم شوهرم ماهی 1700 حقوق داره خانوادش نه براش قالی و رختخواب و تلویزیون میدن ...

سلام دوست خوبم 

کامنت شما رو تازه خوندم

عزیزم لطفا یکم بیشتر در مورد ازدواج تون با این آقا تامل کنید.

دختر خوب  از ترس آبرو و این حرف ها ادامه نده که یک عمر خدایی ناکرده بدبختی در انتظارت باشه.

خوب دوباره این ازدواج رو بررسی کن و اگه می تونی حتما از یک مشاور مجرب ولو در تهران مشورت بگیر بعد پیوندد رو قطعی کن.

حتما حتما حتما بیشتر فکر کن.

ببینید اینجور خساست ها در خانواده همسر آزار دهنده هست .خانواده های خسیس و متوقع .این خانواده ای که شما گفتید هم خسیس هستند و هم متوقع به تمام معنا چه از همسر شما و چه از پدر شما.

این خیلی بده.در واقع اوجش هست.

شاید الان شوهرتون طرف شما رو بگیره چون تو دوران عقد هستید اما فردا که رفتید سر خونه زندگی ممکنه جهنم بزرگی در انتظارت باشه.

جهنمی که توش باید با حقوق واقعا کم همسرت سر کنی و از اون بدتر توقعات رنگارنگ خانواده شوهر که پر رو هم هستند رو رفع کنید و از این ها افتضاح تر فرهنگ چاپیدن از پدر زن که فقط باعث فشار مالی به پدرتون در کنار بی احترامی به پدر و مادرتون میشه.

اینجور خانواده ها زالو صفت هستند و هم خیرشون به کسی نمی رسه و هم متوقع و پر رو.

عزیزم من خودم از یک خانواده آبرو دارم و مراسماتی از اول فقط به خرج پدرم گرفتیم که بسیار باشکوه بود.از طرفی هدایای خیلی بیشتری به خانواده شوهرم دادم مثلا سکه و کلی لباس به مادر شوهر و انگشتر و این کار ها.وقتی به کارهای پدر و مادرم فکر می کنم با خودم میگم دور از جون مگه شل بودم که پدر و مادرم واسه رفع نقص هام اینقدر هزینه کردند.

حالا هم باردارم و سیسمونی حسابی گرفتم از بابام و پیگیر تمام کارهای پزشکیم پدر و مادرم هستند و مدتهاست خونه مامانم هستم با شوهرم و خورد و خوراک و کباب برگ و ماهیچه و خرج هام خونه پدر انجام میشه و شوهرم مهمونه فقط.انگار بچه ی ما بچه ی بابامه.

از اون طرف خانواده پدرم بی نهایت گداصف صفت هستند.مادر بزرگ و پدر بزرگم تو سر سیسمونی اسباب بازی دادن و گوسفند و فامیلامون لباس و دوچرخه اونوقت مادر شوهرم یک جعبه شیرینی هم نیاورد.تازه خیره سرشون نوه اولشونه و خواهر شوهر هم ندارم.

از این همه لطف های پدر و مادرم که هرچی خواهش می کنم کم نمیشه و خساست خانواده شوهر خسته شدم.

تازه میگم خواهر شوهر ندارم و با همه خسیس بودنشون از شوهرم متوقع نیستند اما خب شوهرمو از پدرم متوقع کردند.

با همه ی این ها و اینکه بسیار خوش اخلاق هم هستند و پر رو گری خواهر شوهر شما رو ندارند و شوهرم هم دست و دلباز هست و قدر دان باز حالم ازشون بهم میخوره.

خدا به داد تو برسه.

سلام دوستان من تو عقد هستم شوهرم ماهی 1700 حقوق داره خانوادش نه براش قالی و رختخواب و تلویزیون میدن ...

گلم شوهرتون چرا به دروغ گفته خانومم بهم خبر نداده؟؟

عزیزم اینها نشانه هست و نشانه های خیلی بدی هم هست اگه می تونی بیشتر فکر کن.

شوهرتون شما رو خراب کرده و باعث توهین به شما شده پس باید تجدید نظر اساسی بکنی و گول اینکه گفته بیام جواب خواهرم رو بدم رو نخور.

خودش تقصیر داره چرا از خواهرش ترسیده و نگفته نمی تونم بهت پول بدم و شما رو مقصر جلوه داده.

عاجزانه ازت خواهش می کنم تجدید نظر کن.

به ولای علی مجردی از همچین ازدواج هوایی بهتره.

2728

من تازه عقدکردم وهمه بهم میگن جواب نده ول کن امابه نظرم این حرف فقط واسه گول زدن خودمونه.باید جواب دادامامنطقی نه با دعواوجیغ داد.

حالاازتون کمک میخوام اگه‌من بعد دوهفته برم خونه مادرشوهرم هیچوقت غذا جلوم نمیذاره یک غذای الکی حاضری باید چیکارش کنم؟

سلام دوست خوبم  کامنت شما رو تازه خوندم عزیزم لطفا یکم بیشتر در مورد ازدواج تون با این آقا تا ...

سلام دوست جون. شوهر من حسابی حسابی هوامو داره دوستم داره اما چیکار کنم ک خانوادش ازش زیادی متوقع هستن منم باهاشون حضوری صحبت کردم و براشون روشن کردم و همه حرفامو بهشون گفتم تا این داستان برای همیشه تموم شه. 

سلام خانوما ، بامادرشوهرم قهر کردم خیلی اذیتم میکنه خیلی از دستش گریه میکنم به شوهرم میگم عید منو ببر خونه بابام خودتم برو خونه مادرت حاضرم از همه خوشی هام تو عید باهمسرم بگذرم ولی خونه مادرش نرم هربار میرم اذیتم میکنه که زندگیمو بهم بریزه خواهش میکنم کمکم کنید

مادر شوهر من خیلی زبونش تیزه خیلی هم رکه.اولا جوابشو نمیدادم ولی دیدم فایده نداره حالا دیگه اگه چیزی ...

منم اینکارو کردم.همه جا نشسته میگه خون پسرمو کرده توو شیشه. در حالیکه ماه عسلم با ما اومد. خرید داره ما نیریم. میافرت نیخاد بره ما باید ببریم. اگه من بد بودم که اجازه نمیدادم ب شوهرم. درسته؟فکر میکنه دوست دختر شوهرمه منم حووشَم

سلام خانوما ، بامادرشوهرم قهر کردم خیلی اذیتم میکنه خیلی از دستش گریه میکنم به شوهرم میگم عید منو بب ...

منم همینطور.چند وقت پیش کاری کرد با رفتاراش و زبونش منم لال. دست ب خودکشی زدم.قرص خوردم زیادم خوردم. نمیدونم چرا نمیمیره راحت شم. یا من بمیرم از دستش😢😢😢😢😢

مادرشوهر من برگشته میگه تو که یه بند هودی رو نمیتونی درست کنی رو چجوری شوهر دادن فقط خواستن ردت کنن بره.. 

اونموقع چیزی نگفتم لال شدم

الان بهش پی ام بدم بگم ناراحت شدم ازتون‌¿

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
2706