2737
2734
عنوان

عفونت رحم

173 بازدید | 21 پست

سلام خانما برای درمان عفونت رحم چه راه حل خوبی دارید؟

یک ماه بعد از سزارینم مایع بدبویی ازم خارج شد رفتم دکتر پماد داد بهتر شدم الان ده روز گذشته باز همون طور شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما باید اول بری مرکز بهداشت یا پیش دکتر زنان هم آزمایش کشت ادرار بنویسه هم پاپ اسمیر

بعد بری انجام بدی ببینی چی هست عفونت بعد با دارو درمان میشه 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2731
من یبار رفتم آز پاپسمیر بدم گفتن بالای سی سال لازمه.  ازم نگرفتن چرااا

واه چه ربطی داره هر خانمی که ازدواج میکنه نزدیکی داره باید بعد ازدواج بخصوص زایمان رحمش چک کنه من خودم سالی یکبار انجام میدم

و آزمایشگاهی هم هستم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2738
فروردین زایمانمه  چند وقت بعدش برم آز پاپ بدم؟؟

عزیز دلم شما زایمان کن بعد بزار بخیه هات قشنگ بریزن چند وقت بعدش برو که برگشتی حالت قبلت به دکترت میتونی بگی بنویسه برات بعد زایمانت

بهتر ای بدم میاد 

خدا نکرده عفونت داشته باشید چی اون موقع خوشتون میاد اسیر دکتر دوا بیمارستان بشید؟

پاپ اسمیر نهایت دو دقیقه کار داره 

2706