2726

٧ساله ازدواج كردم ٢٨ سالمه،يه دختره ٥ساله دارم،،شوهرمم ٢٥ سالشه ،،شوهرم مغازه داره صبح ساعت ٩تا ١٢ شب خونه نيست بعده اينكه اومد هم هيچ انتظارى نبايد داشت ازش چون به قوله خودش داره ميميره،،بجز حمايت مادى و دكتر بردن و اين چيزا هيچ كمكى ندارم از طرفه شوهرم،،مامانمم روزى ١ساعت بيشتر نميتونه بياد كمك اونم فقط بازى با بچه نه كاراى خونه،،دخترمم نسبتأ آروم و حرف گوش كنه ولى خيلى تنبله هيچ كارشو خودش نميكنه حتى غذاشم خودش نميخوره،،و ساله ديگه ميره پيش دبستانى،،با خانواده شوهرم قطع رابطه كردم،،و از اونجايى ام كه ميگن فاصله سنى خيلى زياد بين بچه ها مشكله الانم كه ديگه ديره ولى باز تا بره مدرسه وقت هست،،شما جايه من بوديد باردار ميشديد يا نه؟؟

خدايا آرزوى دله همرو بر آورده كن🤲🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بنظرم از این زاویه نگاه کن ایا حوصله و صبر مادری کردن برای یک کودک دیگه شرایط برطرف کردن نیازهاش دانش تربیت صحیحش انرژی کشف دنیا پابه پای ان را داری 

یا نه وقت و حوصلش را الان نداری 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

من خودم ناخواسته دومی باردار شد البته فاصله شون خیلی کمه یکی دوسال۸ ماهه یکی ۸ماههه من تو شهر غریبم هم مامانم دورم هم مادرشوهرم شوهرمم ۶صبح میره ۲نیم میاد بعدشم بیهوش میشه بعد نیست روزیشونو خودشون اوردن خودمم کرچه بی اعصاب شدم ولی میرسم به همه چیز

کلا من از متنتون حس کردم شما منتظرید شرایطی بشه که برای بچه دوم یه دست کمک تمام وقت داشته باشید اگر واقعا درست متوجه شدم که باید کلا قیدشو بزنید چون هیچ کس حتی نزدیک ترین نزدیکان ادم هم نمیتونن خودشونو تمام وقت وقف زندگی ما کنن بچه دوم هم هم شیرینی مضاعف داره هم مدیریت روابط بیشتر و طبیعتا هم کار بیشتر. اگر واقعا هم بخواید بهتره زودتر اقدام کنید تا به کلاس اول بچه تون زیاد تداخل نکنه چون یه ذره سخت میشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
واى اگه ناخاسته بشه چى؟بندازم؟

ناخواسته درست نیس گلم خدا خواسته بگو قشنگتره ... بنظرم اگه خداخواست و باردار شدی نگهش دار کلا من همیشه میگم یه اپسیلون راه داره سقط نکنید

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2706