2703
2553
عنوان

فرق گذاشتن بین بچه ها

286 بازدید | 18 پست

امروز خیلی ناراحت شدم

۵ ماه قبل تولدم بود باردارم بودم و استراحت مطلق و ریسک زایمان زودرس و از لحاظ روحی داغون اما هیچ کدومشو بهم تبریک نگفتن فقط آخر شب که به مامانم خودم زنگ زدم گفت تولد مبارک

اما الان که تولد برادرمه از چند روز قبل یادشون بود و مامانم هی بهش میگه چی میخوای برات بخرم و اونم یه چیز گرون خواسته

چشم دنیا بشود کور، تو مستانه برقص...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

مادرم‌بین‌‌پسراش‌ودختراش‌خیلییییی‌فرق‌می‌زاره‌.این‌که‌چیزی‌نیست‌.من‌رو‌ب‌جرم‌دختر‌بودن‌از‌تمام‌ارزوهام‌گرفتن‌.حتی‌نزاشتن‌درسمو‌ادامه‌بدم‌.موقع‌ازدواج‌هم‌از‌ما‌سه‌تا‌خواهرا‌نپرسیدن‌می‌خواید‌نمی‌خواید‌و.خودشو‌بابام‌انتخاب‌کردن‌...

چجوری انتظار نداشته باشی وقتی بین اونا زندگی میکنی و ببینی واس یکی میلیونی خرج میکنن اما زورشون میاد ...

آیا وقتی انتظار داری حتی قهر میکنی و به روشونم میاری چیزی عوض میشه ؟؟؟؟ پس بهتر نیست به جای اینکه اونارو مجبور کنی به اجبار بهت توجه و ترحم کنن رو خودت کار کنی و هرگز چشم به توجه و محبتشون نداشته باشی . دنیا بدون حمایت و محبت اونام میگذره پس کاری کن خوش بگذره

این نیز میگذرد 

وای دیونه شدم

خانواده منم بین من و خواهرم فرق میذارن

اوف

چون اون پولداره واسشون خرج میکنه

همین امروز با خانوادم رابطه مو تموم کردم اینقدر گریه کردم چشمام باز نمیشه😭😭😭😭

تو رو خدا نمیتونید بچه نیارید که فرق بذارید بدترین درد دنیا

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
2706