1421
1363
عنوان

فرق گذاشتن بین بچه ها

210 بازدید | 18 پست

امروز خیلی ناراحت شدم

۵ ماه قبل تولدم بود باردارم بودم و استراحت مطلق و ریسک زایمان زودرس و از لحاظ روحی داغون اما هیچ کدومشو بهم تبریک نگفتن فقط آخر شب که به مامانم خودم زنگ زدم گفت تولد مبارک

اما الان که تولد برادرمه از چند روز قبل یادشون بود و مامانم هی بهش میگه چی میخوای برات بخرم و اونم یه چیز گرون خواسته

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤تیکر تولد یک سالگی دختر عزیزم 😊

مامان منم بین منو خواهرم فرق میزاره

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

1390

تولد من و هم یادشون میره😐😐 شما و نمیدونم اما من که فکر میکنم براشون مهم نیستم اگر کوچکترین ارزشی داشتم یادشون میموند

ای خدا غصه نخور ازتو فراری نشدم.....بعد از ان حادثه در کفر تو جاری نشدم.....باوجودیکه به حکم تو دلم زخمی شد....شاکی از این که مرا دوست نداری نشدم😞😞

مادرم‌بین‌‌پسراش‌ودختراش‌خیلییییی‌فرق‌می‌زاره‌.این‌که‌چیزی‌نیست‌.من‌رو‌ب‌جرم‌دختر‌بودن‌از‌تمام‌ارزوهام‌گرفتن‌.حتی‌نزاشتن‌درسمو‌ادامه‌بدم‌.موقع‌ازدواج‌هم‌از‌ما‌سه‌تا‌خواهرا‌نپرسیدن‌می‌خواید‌نمی‌خواید‌و.خودشو‌بابام‌انتخاب‌کردن‌...

1376
چجوری انتظار نداشته باشی وقتی بین اونا زندگی میکنی و ببینی واس یکی میلیونی خرج میکنن اما زورشون میاد ...

آیا وقتی انتظار داری حتی قهر میکنی و به روشونم میاری چیزی عوض میشه ؟؟؟؟ پس بهتر نیست به جای اینکه اونارو مجبور کنی به اجبار بهت توجه و ترحم کنن رو خودت کار کنی و هرگز چشم به توجه و محبتشون نداشته باشی . دنیا بدون حمایت و محبت اونام میگذره پس کاری کن خوش بگذره

این نیز میگذرد 

وای دیونه شدم

خانواده منم بین من و خواهرم فرق میذارن

اوف

چون اون پولداره واسشون خرج میکنه

همین امروز با خانوادم رابطه مو تموم کردم اینقدر گریه کردم چشمام باز نمیشه😭😭😭😭

تو رو خدا نمیتونید بچه نیارید که فرق بذارید بدترین درد دنیا

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
1418

کلا توی هر خانواده ای معمولا مادر یه نفرو بیشتر دوست داره. تو خانواده شوهر من مادرشوهرم دختر دومیشو خیلی دوست داره. یعنی هرکی میاد مثلا میگه خونم کوچیکه میگه آره فلانیم خونش کوچیکه اسیره. میگیم مثلا گرونیه میگه آره فلانیم شوهرش حقوقش بد نیست ولی بعضی اوقات میناله. همش فکرش پیشه اونه یعنی فکر میکنه شما از کوچیکی خونت اذیت نمیشی ولی اون میشه. از لحاظ صرفه جویی در خرج و اینام لنگه همن