2737
2734

بچه ها اول بگم منو شوهرم ده سال باهم بودیمو بعد از کلللی سختی بهم رسیدیم و ازدواج کردیم . الان حدود یک ساله . من فووووق العاده حساسم روی یه سری مسائل .  شوهرم توی یه گروه خونوادگی و قوم خویشی و خودشون عضوه که دخترخاله پسرخاله و ازین قبیل توشن . من عضو نیستم اونجا .  امروز گوشیش نگامیکردم رفتم توی گروه دیدم یه عکس فرستاده که خیلی خوشتیپ کرده (که البته اون عکس رو برا خودمم فرستاده بود). یکیشون ازش پرسیده کجا داری میری  شوهرمم جواب داده بود پیش همینایی که کلیپشو فرستادی (قبلش یه کلیپ فرستاده بودن توی گروه که دوتا دختر ترکیه ای شعر میخوندن و خیلیم خشکل بودن)  من خییییلی ناراحت شدم . گفتم این چه شوخیه زشتیه چه معنی داره.  اخه تا الان همچین چیزایی نشنیده بودم ازش . انگار اب یخ ریختن روم ... بعدم که بهش گفتم دعوا کرد و کلی حرف بهم زد که به تو ربطی نداره و به گوشی من دس نزن و به قهر رفت !  بنظرتون کی حق داره؟ 

چیزی که فراوان است اینجا تنهاییِ بی دریغِ من است....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اول ک گوشی ی وسیله شخصیه

دوم اینکه اینجوری نگاه کن ک اون فقط شوخی کرده 

تو اون ده سالیم ک با هم بودید کلی ازین داستانا داشته برای خودش پس معنیش بد بودنش یا قصد ب خیانت و اینا نیست

پس چجوری بهش حالی کنم ؟!!!!  میگم من دوس ندارم اینجور شوخی کنی . میگه تو دیگه شورشو در اوردی سر مسائل الکی بحث میکنی !!  وای وقتی اون جملشو خوندم تمام بدنم بی حس شد . خیلی حساسم .  حالا باید چکار کنم .  یه ذذذذره منطق نداره شوهرم 

چیزی که فراوان است اینجا تنهاییِ بی دریغِ من است....
2706