2737
2734
عنوان

قصدمادرشوهرم چیه😏😏😏😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 83 پست

بگو تو تاکی میخوای پرت کنن بیای ب من بگی! 

یه پارچه چادری بگیر به مامانش بگو بلده بدوزه؟ 

اگر اره بده بدوزه خودتو عزیز کن اگر نه ک بگو پس باید با مامانت برم کلاس خیاطی! 

بهش بگوتو اگر کمک مامانت کرده بودی یه هفته ای تموم میشد! نه ک انتظار داشته باشی همیرت و خواهرات و مامانت اینطور خودشون رو پیر کنن! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو تو تاکی میخوای پرت کنن بیای ب من بگی!  یه پارچه چادری بگیر به مامانش بگو بلده بدوزه؟  ...

اینجورموقعیتامیگه من سرکارمیرم 

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2728

من تو عقد تمام کارهای مادرشوهرمو میکردم فکر کن زیر پاشو جارو میزدم😐بعد دیدم داره میشه وظیفه!!عروسی کردیم به خودم اومدم الان هیچچچکار نمیکنم واسش فقط یه ناهار اگگگه بریم ظرف میشورم

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
من مادرشوهرم هرچقدر میگه کار کردم خسته شدم خودمو میزنم. کوچه علی چپ

من با مادر شوهرم رفتیم زیارت من خیلی با احترام گفتم اگر میشه تنهایی بریم زیارت یه جا باهم قرار بذاریم. گفت باشه و دوساعت بعد از ساعت مقرر اومد! 

بعد یه جوری خودشو زده بود ب بیحالی و مریضی ک شوهرمم گفت باورم نمیشه فکر میکنم داره تمارض میکنه! 

میخواست ب شوهرم بگه خانومت نیومد مراقب من باشه افتادم زیر دست و پا! در صورتی ک همه جا خودش تنهایی میره! 

خلاصه فرداش همون کسی ک میگفت ب مراقبت احتیاج داره و تنها و ضعیفه ما رو تو اون شهر جا گذاشت رفت! فک کن! رفت! پیام داد من رفتم اونجا منتظرتونم بعد ب شوهرم گفتم تحویل بگیر! 😐 فقط میخواست بین مارو خراب کنه.... 

ای بابا..یه روز بشین با شوهرت سنگاتو وابکن بگو دست از سرم وردارین دیگه😡😡دو ساله دعوای کار کردن دارین..چطور موقع خوش گذرونی نمیگن عروسمونم باشه ولی موقع کلفتی یادشون میفته فاطمه هست..بگو به مادرش بگه دهنشو ببنده وگرنه دوباره زندگیمون خراب میشه..اه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2738
یه کفش دیدم ۲۷۰به نظرت بخرم؟چرمه خیلی گرونه😞😞

منم ۲۲۰ خریدم ..بخر

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹