2733
2734
عنوان

قصدمادرشوهرم چیه😏😏😏😏😏

1355 بازدید | 83 پست

بچه ها من عقدم نامزدم دیشب گفت مادرمینامیگن مایه ماهه داریم خونه تکونی میکنیم فاطمه نمیادکمک (حالاچن وقت پیش تولدخواهرشوهرم بوده مادرشوهرم به نامزدم گفته به فاطمه نگو میاد تولد خواهرتو میبینه باتودعوامیکنه🙄🙄🙄)منم دیشب بهش گفتم چطور تولدونمیگه که دعوامون نشه ولی ازاونور سرخونه تکونی پرت میکنه؟؟؟؟؟؟حالا بهش گفتم باشه به مادرت بگو فردا هرموقع کارشون شروع شدبگن من برم یروز کمکشون کنم(فقط واسه اینکه دس ازسرم بردارن)حالا مادرش نگفته بهم(فقط بلدن الکی منوازچش بندازن)

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب توام کوزت نباش کارشون زشت بوده برو ولی کار زیاد نکن که دفعه بعد صدات نکنن !فقط جلو چشم.شوهرت کااااارررر کن😂😂😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2731

كاخ سفيدو مگه دارن ميتكونن

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
یه ماههه چیکار میکنن مگه😯😯😯

همه چیزو میشورن😐😐😐😐دیوار زمین کمدو میریزن زمین میشورن🤐🤐🤐

2738
به تو چه که اونا خونه تکونی دارن؟؟مگه خودش دختر نداره؟؟؟

دختراش هرروز میرن کمکش میکنن میگه اونادیگه خسته شدن

اولا شوهرت نباید قضیه تولد رو میگفته وقتی گفتن بهت نگن چون اینجا دلخوری پیش میاد،بعد ادم ها همدیگر رو مال کار حتما میخوان😉

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم

اصلا این حرف هم لازم نبود بزنی

باید میگفتی من دوست ندارم تو کارای دیگران دخالت کنم. بگو بعدا هم برای خونه تکونی خودم به کسی زحمت نمیدم.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

مادر شوهر من گفت 5 شنبه دخترا میان خونه تکونی میگفتن خبببب دیگه چه خبر😂😂😂😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
وای تو چقد درگیری ولشون کن تروخدا داری بهترین روزای عمرتو الکی الکی زهرخودت میکنی

بخدامن کاری باهاشون ندارم اوناهمش به من گیرمیدن دیروز شوهرمو پرکرده بودن

2706