2733
2734
هیچکدومم جرات ندارن نگاه چپ بهم بکنن. 😎😎😎

ایول، دمت گرم، بابا جذبه.... من ن خواهرشوهر دارم ن جاری😁😁😁😁😁😁😁

خداجونم میدونم ک هم میبینی، هم میتونی، توکل کردم ب خودت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پادگان سیب زمینی تخم مرغ میدن سوسیس نمیدن که😂😂😂😂😂

نه شوهرم میگفت از اشپزخونه میدزدیدیم میخوردیم😂😂😂😂

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
نه شوهرم میگفت از اشپزخونه میدزدیدیم میخوردیم😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2738
من اوایا خودمو خفه میکردم چند نوع سالاد و دسر و غذا دیدم میرم اونجا یه مرغ و رب و اب میزارن جلو ادم ...

واسه منم همینطور بودن تازه یه مدت بود. یکیشون منو غذایی میداد بعد میومد سر. سفره یه ظرف در. میاورد میگفت من نمیونم دو جور غذا و. با هم بخورم میبرم سهمم و😂😂

واسه منم همینطور بودن تازه یه مدت بود. یکیشون منو غذایی میداد بعد میومد سر. سفره یه ظرف در. میاورد م ...

خخخ چه ضایع 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
اهاممنون.یعنی اول ژله بعدروش بستنی درسته؟ بستنی بایدروباشه؟

خواهش میکنم 

پودر ژله رو تو یه لیوان آب داغ حل کنید بعد یه لیوان بستنی توش حل کنید بریزید تو قالب بذازید یخچال تا ببنده

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
2706