2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جمع تون  همیشه جمع باشه  ب شادی  و دلخوش تو این شرایط اقتصادی خودتونو  ب تکل ...

احسنت

به قول خواهرم که میگه هیچ وقت دنبال این نباش با آشپزی وهنرای دیگه خودتو به خانواده شوهر ثابت کنی

میگه همین که مرموز وتودار رفتار کنی همیشه تو کف تو میمونن

2728
جمع تون  همیشه جمع باشه  ب شادی  و دلخوش تو این شرایط اقتصادی خودتونو  ب تکل ...

وای من خیلی خوشم میاد ازت😍😍😍😗😗

خداجونم میدونم ک هم میبینی، هم میتونی، توکل کردم ب خودت...
2738
مگه پادگانه؟خخخخخخ

پادگان سیب زمینی تخم مرغ میدن

سوسیس نمیدن که😂😂😂😂😂

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
مث ژله معمولی که یه لیوان آب داغ و یه لیوان آب سرده ب جا آب سرد بستنی وانیلی میریزی یه لیوان  ...

اهاممنون.یعنی اول ژله بعدروش بستنی درسته؟ بستنی بایدروباشه؟

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

قرمه سبزی وفسنجون و سوپ وژلع درست کن تنها چ جلوشون بشین دولپی بخور نون خشک ویه کاسه ماستم بزار برا اوناوالا جاری و خواهرررررررررررشوهر ومادررررررررررشوهرو چه به این حرفا

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2706