1147
1226
هیچکدومم جرات ندارن نگاه چپ بهم بکنن. 😎😎😎

ایول، دمت گرم، بابا جذبه.... من ن خواهرشوهر دارم ن جاری😁😁😁😁😁😁😁

تا لحظه ی شکست بخدا امید داشته باش، خواهی دید ان لحظه هرگز نخواهد رسید...

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

پادگان سیب زمینی تخم مرغ میدن سوسیس نمیدن که😂😂😂😂😂

نه شوهرم میگفت از اشپزخونه میدزدیدیم میخوردیم😂😂😂😂

هر سوالی درمورد درختکاری وکشاورزی وگل و سبزی،و...دارین بپرسین 
1156
نه شوهرم میگفت از اشپزخونه میدزدیدیم میخوردیم😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
وای من خیلی خوشم میاد ازت😍😍😍😗😗

مهربوووون 🤗🤗❣️❣️❣️❣️

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
من اوایا خودمو خفه میکردم چند نوع سالاد و دسر و غذا دیدم میرم اونجا یه مرغ و رب و اب میزارن جلو ادم ...

واسه منم همینطور بودن تازه یه مدت بود. یکیشون منو غذایی میداد بعد میومد سر. سفره یه ظرف در. میاورد میگفت من نمیونم دو جور غذا و. با هم بخورم میبرم سهمم و😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سخت هست که کوه درد باشی و دیگران به ارامش ظاهرت حسادت کنند
1213
واسه منم همینطور بودن تازه یه مدت بود. یکیشون منو غذایی میداد بعد میومد سر. سفره یه ظرف در. میاورد م ...

خخخ چه ضایع 

مثل اون دختری که پردشو دوخته و اون که پول نداشت تو آتیش سوخته      مثل مادرم با اون زندگی زوری  زنی که خلاصه شده تو قابلمه و قوری    کسی تا حالا نتونسته ببینه بدنشو کسی تا حالا نتونسته بگیره روسریشو                میگفت بعد مرک میبرنش جهنم جایی که آدمو از سر مو آویزون میکنن .       گفتم مگه نگفتن بهشت زیر پای شماست ،مامان بهشت سرکاریه بیا دنیا رو بچسپ .  میگفت اذون داره مو تنم سیخ شده گفتم :میترسی ترس به روحت میخ شده .         هفتاد سال زن بوده یعنی کلفت یعنی چیزی تو زندگیش ندید جز خفت .       زنی که گناه بود بودنش ولی بی جرم ،زنی که استحاله کرده بودنش تو فرم           .کسی که خیانت  نکرد به شوهر چي شد؟ : پنجاه سال فحش شنيد و کتک خورد                     بايدتو سري بخوره بميره نفس نکشه عکس هيچ پرنده اي رو بي قفس نکشه                            زني که هميشه يه سايه اونو مي پاييد عروسکي که مرد به هر شکل باهاش مي خوابيد
خخخ چه ضایع 

بیچاره کرده همه رو بت پر روییش یه کارایی میکنه که مردا که اهل این حرفا نیستن همشون به صدا در اومدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سخت هست که کوه درد باشی و دیگران به ارامش ظاهرت حسادت کنند
اهاممنون.یعنی اول ژله بعدروش بستنی درسته؟ بستنی بایدروباشه؟

خواهش میکنم 

پودر ژله رو تو یه لیوان آب داغ حل کنید بعد یه لیوان بستنی توش حل کنید بریزید تو قالب بذازید یخچال تا ببنده

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
ینی بستنی را با ژل قاطی میکنی ؟ اونوقت بستنی ساده باشه یا نه ؟ 

آره پودر ژله رو با آب داغ حل کن بعد بستنی بریز توش اونم حل کن توش 

بزیز تو قالب بذار یخچال تا ببنده

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40