1147
648

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

ژله کرم کارامل سوپ جو 

قر مه سبزی یا فسنحون با مرغ و یکم میرزا قاسمی 

وسالاد کاهو شیرازی 

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهُمَ عَجِلْ لوَلیّکَ الفَرَج.💙💜💛💚
1156

#تزئین_میز_پذیرایی

زرشک پلو با مرغ

سالاد الویه

خورشت بادمجان

ژله بستنی

سوپ شیر

سالاد فصل

و انواع ترشی

┄┄┅┅🍃✿❀🌸❀✿🍃┅┅┄┄

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
1194

جمع تون  همیشه جمع باشه  ب شادی  و دلخوش

تو این شرایط اقتصادی خودتونو  ب تکلف نندازید خیلی 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1184

رولت ژامبون ژله خورده شیشه کراکت سیب زمینی پیش غذا غذاام سوپ و قرمه سبزی یا زرشک پلو شیرینی کنار چایم شکلات مغرداردرست کن😁😁😁

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺

#تزئین_میز_پذیرایی

زرشك پلو با مرغ
خورشت فسنجان
باقالی پلو
سالادلبو
سالادپاستا
سالادالويه
سالادروسی
چيزكيك

┄┄┅┅🍃✿❀🌸❀✿🍃┅┅┄┄

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
1178