2733
2734
عنوان

دخترم باهام قهره!

919 بازدید | 60 پست

دیروز خونه مادرشوهرم بود طبقه پایینه به زور اومد یعنی با مادرشوهرم اومد بالا بعد که خوابش برد مادرشوهرم رفت امروزم از خواب بیدار شده بداخلاق میگه با من حرف نزن نمیدونم باید چی کار کنم هر بار که میره پایین فرداش بداخلاقی میکنه

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
چرا ؟چند سالشع؟مادر شوهرت حرفي ميزنه بهش؟

نمیدونم وای همش حرف اونه تو خونمون همشم میگه از خونمون بدم میاد خیلی غصه میخورم از اینکه ننونستم بچمو مال خودم کنم انگار اصلا بچه من نیست 

انگار راستی راستی هیچ حسی به من نداره بجاش از سر و کول مادرشوهرم بالا میره و بوسش میکنه و یه ریز میگ ...

ای جان

خوبه که

بهتر 

بذار دوس داشته باشه

مشکلت چی!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
نزار زیاد بره‌، بچه ی منم وقتی میرف طبقه پایین خونه مادرشوهرم کلا اونارو مامان باباش میدونس،منو هیچ ...

خیلی ادم دلش میسوزه اینهمه زحمت بکش بعد یکی دیگه بیاد جاتو بگیره واسه بچت ازون بدتر هی جلوت به مادرشوهرت ابراز علاقه کنه و تو رونادیده بگیره

بچه ها وقتی نزدیک مادربزرگا باشن دو تربیته میشن و چون اونا هرچی میخان بهشون میدن و دعواشون نمیکنن می ...

دقیقا همینه ولی چون بیشتر پیش منه و گاهی که خیلی اذیت میکنه دعواش میکنم میشم واسش آدم بده

2706