2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم ك درست نيست خيلي افراطي هست ك در اين سه تا خلاصه ش كنيم

ريشه كمك ب همنوع سوخته ميشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
بنظرم ك درست نيست خيلي افراطي هست ك در اين سه تا خلاصه ش كنيم ريشه كمك ب همنوع سوخته ميشه

کمک به هم نوع باعث خوشحالی میشه، خوشحالی باعث احساس رضایت میشه و این احساس کمک میکنه خوشبخت تر باشیم

ای جان دلم چشم  کتابخونه ام الان نمیتونم پیتزا بخورم 🍕🍕🍕

یادش بخیر. یه زمانی من خیلی از زمان فراغتم تو کتابخونه سپری میشد.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2738
منم  اما کتابخونه ام نمیتونم برم بیرون🍕🍕🍕

منم سرکارم 😭😭😭😭 ولی تو این روزا قول دادم به عشقم برشم 😄😄😁😁😁😁😋😋😋😋😋

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی

ب نظرم میشه برا همه نوع ادمی وقت صرف کرد یه سریا بهت اطلاعات میدن یه سریا اعتماد ب نفس ی سری ها تجربه ی سری ها درس یه سری ها صبرتو زیاد میکنند......حتی بد ترین یا حسودترین ادم ها اگر در مقابلشون درست رفتار کنی روحتو بزرگ میکنند

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
کمک به هم نوع باعث خوشحالی میشه، خوشحالی باعث احساس رضایت میشه و این احساس کمک میکنه خوشبخت تر باشیم

گاهي بعضي كمكها مالي نيست ك بگي كمك كردم خوشحال بشم

يا اينكه صرفا درد و دل يكي رو گوش دادن باشه ك درد و رنجش بهت منتقل بشه

و خوشحالت هم نكنه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

من که خودمو از همه بیشتر دوست دارم بیشترین وقتم برا خودم می ذارم اره اینجوریاس خودم ارزشمند ترین شخص زندگی ام 😄

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل

همه عمرم به خدمت به دیگران گذشت اگه به عقب برگردم ثانیه ای از عمرم رو برای ادمهای مزخرف اطرافم حروم نمی کنم الان تو 38 سالگی پشیمونم ولی دیگه عمر رفته برنمیگرده واقعا ادمهای اطراف من قدرنشناس و فرو مایه بودن ولی من دیر فهمیدم

برای کسی وقت بزارکه بهت احتیاج داره ودوست داره 😑

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2706