2726
عنوان

بیاین خاطره بازی

62 بازدید | 5 پست

خاطره قشنگ از سال تحویلای قبلی و کلا نوروزای قبلی بگین.. دل هممون شاد شه

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

من که اصلی ترین خاطره م اینه که همیشه تا دقیقه نود مشغول کارم.. چن ثانیه به سال تحویل میام میشینم و غالبا خیلی خسته م ولی جنب و جوش قبل سال تحویلو خیلی دوس دارم

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

عروسی دخترعمم سر سال تحویل بود کلی ادم باهم سرسفره نشستیم بعد جا نبود همه رو هم دیگه نشسته بودیم خیلی شب جالبی بود یادش بخیر

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اسی منم مثل توام.سال پیش عید دوست همسرم تازه نامزد کرده بود بعد یهویی با نامزدش برای اولین بار اومدن خونه ما عید دیدنی.ازشون پذیرایی کردم خلاصه نشسته بودن اومدم که برم چایی بیارم از کنارشون که رد میشدم با پا زدم بشقابو اجیلو میز عسلی همه رفتن هوا.بیشورا انقدر خندیدن که دلدرد گرفتن😂😂😂شوهرمم سرخ شد گفت اروم بابا😯😯😯😞منم تو اشپز خونه از عصبانیت انقدر اخم کردم که بیچاره ها ترسیدن پاشدن رفتن

2728
وای اسی منم مثل توام.سال پیش عید دوست همسرم تازه نامزد کرده بود بعد یهویی با نامزدش برای اولین بار ا ...

بیچارهها .... منم خداییش خنده م گرفت چه کاری کردیا

ولی دقت کردین همیشه بعد خونه تکونی..وقتی که کارا همه تموم شده یه اتفاقی میفته که دوس داری سرتو بکوبی توی دیوار... مایه بار سیفون ظرفشویی نشتی کرده بود دیر فهمیدیم همون بعد سال تحویل آشپزخونه گند زده شد...یه بارم بچه بودیم پامون خورد به تنگ ماهی چپه شد حالا فک کن آبی که توش ماهیه چه بویی میده باز فرشمونم از اونایی بود که خیس میشد بوی بد میداد.. ینی بیچاره شدده بودیم مامانم کلی حرص خورد و دعوامون کرد خخخ