2733
2734
عنوان

خیلی خوشحالم که زایمان کردم اما

250 بازدید | 18 پست

خیلی درد کشیدم خداروشکرنینیم سالم رسیدبدستممم. 

حالا  سوالم اینه ک سینم خیلی کم اغوز تولید میکنه.تو نت خوندم برا همه اینجوریه پس نی نی چجوری سیر شه.مجبور شدم یکم شیر خشک دادم گرسنه نمونه

درحال نوشتن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم خداروشکر میکنم ک نی نیمو دارم ولی از این ک سینه هام بزرگ شده ک شکمم خط خطی و شل خیلییی ناراحتم😢

حساس نشو عزیزم اینا همش بعدا باورزش ماساژ روغن خوب میشه از کی ترک های شکمت شروع شد؟؟

بیا تا جوانم بده رخ نشانم  که این زندگانی وفایی ندارد  الهم عجل لولیک الفرج 
2738

به سلامتی هفته چند زایمان کردی؟؟؟؟شیر خشک نده اگرم مبدی باقاشق بده بزار بچه ات سینه ات رو مک بزنه هم قدرت مکیدنش قوی میشه هم شیرت بهتر میاد نی نی روزای اول کم میخوره به مرور بیشتر میشه تعداد دفعات شیردهیتو زیاد کن هر بار ۲۵ تا ۱۵دقیقه بزار مک بزنه نگران نباش سیر میشه

از اول ماه ششم . هرچی هم بایو ایویل زدم اصلا فایده نداشت

من از اول ماه نه کل بدنم ترک برداشته و کهیر زدم داغونم داغون ولی باز نگران بچه امم خدا کنه فقط نی نی سالم باشه  فدای سرش هر شکلی شدم تکوناش کم شده دیوونه شدم

مبارکه عزیزم زایمان منم طبیعی بود وحشتناک اذیت شدم ولی خداروشکر پسملم سالم رسید بغلم😍 با اینکه ۲۲روز گذشته ولی هنوزم بعضی وقتاباورنمیکنم زایمان کردم😁 آغوز منم کم بود یکی دوحبه توآب گرم قند بنداز حل که شد با سرنگ یا قاشق چای خوری بده به نوزادت شکمشو فوق العاده تمیز میکنه یبار در روز بدی کافیه حتما حتما آغوزم بده شیرخشک نده

میگمــــــا .....طرف همچیـــن خودش ومیگیــره انگار ترکـــــــــــــــــه😍😁یاشاسین تورک یاشاسین ایران😍👍
به سلامتی هفته چند زایمان کردی؟؟؟؟شیر خشک نده اگرم مبدی باقاشق بده بزار بچه ات سینه ات رو مک بزنه هم ...

هفته 40 با آمپول فشارعزیزم.اینجوری شیرخشکی نمیشه؟؟؟

درحال نوشتن...
2706