2733
2734
عنوان

بارداری

174 بازدید | 33 پست

سلام دوستان گلم. من قبلا هم تاپیکی داشتم در این مورد. روز بعد از موعدم رفتم آز خون ک بتا 223 بود و دکتر گفت کمه و آز مجدد نوشت. چهار روز بعد آز مجدد دادم که بتا رفته بود بالای 1500. الان چهار هفته و پنج روزمه. به نظرتون دکتر برم یا نه صبر کنم هفته ی هشتم برم؟؟؟ آخه اگه الان برم سونو و چیزی نباشه منظورم کیسه اس واقعا اضطراب میگیرم. به نظرتون بذارم بعد از تعطیلی ها برم دکتر؟؟؟

دختر عزیزم عاشقانه دوستت دارم امیدوارم برات مادر خوبی باشم. خدایا مواظب دختر کوچولوم باش

الان برو دکتر تا برای تاریخ ۷ هفته سونو قلب بنویسه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
الان برو دکتر تا برای تاریخ ۷ هفته سونو قلب بنویسه

دکترم خودش تو مطب سونو انجام میده واسه همین میخوام نرم چون تا برم سونو انجام میده

دختر عزیزم عاشقانه دوستت دارم امیدوارم برات مادر خوبی باشم. خدایا مواظب دختر کوچولوم باش
خخخخ ۴هفته رو چطور اصلا تشخیص دادی شما؟😁چه حولم هستی ماشالا😂

خود دکتر طبق اولین روز آخرین پریودم گفت. بالاخره تجربه اولمه نمیدونم منم

2706