2733
2734
عنوان

امتحان شهری و استرس وحشتناک من

264 بازدید | 26 پست

سلام بچه ها امروز امتحان شهری داشتم  مردود شدم اصلا خراب کردما هرشب  باشوهرم میرم تمرین  کارم خوبه مربیمم خیلی تایید میکنه ولی امروز تو امتحان دست و پام لرزش شدید گرفتن خرررررراب کردم  کسی اینطور بوده چیکار کردین

آرامش روزهای بیقراریم خدا....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
میدونی چیه حق داری منم خیلی استرسی میشم با اینکه پروپرانول میخورم شاید بگم این ۵امین دفعه ست که دارم ...

منم هفته بعد جلسه سوممه سرهنگم خیییلی اذیت میکنه 

2738

اعتماد به نفس داشته باش،من رفتم چند سال پيش تو سربالايي خواستم پارك كنم خلاص كردم افسره گفت چرا نميزاري دنده عقب با پرويي گفتم نيازي نداره خيابون شيب داره 😁😁😁

اعتماد به نفس داشته باش فكر كن تنهايي كسي نيست كاري كه بلديو انجام بده

اعتماد به نفس داشته باش،من رفتم چند سال پيش تو سربالايي خواستم پارك كنم خلاص كردم افسره گفت چرا نميز ...

اصلا امروز خواستم باهاش حرف بزنم عین بیمارهای پارکینسونی دراین حد میلرزیدم و دهنمم باز نمیشد اه از ماشین که پیاده شدم درست درستدشد لرزش دستهان

امروز دومین بار

پس هنوز خیلی کار داری

میدونی خیلی ها از عمد طرف رد میکنن  خودم بار اول همه چیز درست بود رد کرد  ولی برای بار دوم با یه افسر دیگه رفتم( دو تا افسر بودن)خیلی هم منصف بود  قبول کرد 

چقد خوب سریع بهتون وقت میدن ماله من که هر ۱ ماهه ست الان ۵ ماهه الکی الاف ام فقط هم پارک دوبل

ازمن پارک دوبل دور دوفرمان پارک ۴۵درجه خودشم ادمو گیج و هول میکنه

پس هنوز خیلی کار داری میدونی خیلی ها از عمد طرف رد میکنن  خودم بار اول همه چیز درست بود رد کرد ...

ن اینحا همین یه سرهنگه مردو زن فرق نداره میکشه تا جلسه ۴رو۵

2706