2726
عنوان

خانوماااااااااا😣😣😣😣😣

132 بازدید | 10 پست

خانوما سطل برنجم پر از شپشک شده با اینکه پر از نمک و حبه سیر بوده...شپشک ها تا زیر کابینتم هم رفتن...الان سطل برنج رو با در باز گذاشتم توی بالکن که هوا سرده..همینجوری دارن ازش میان بالا...چه کار کنم الان؟؟؟توروخدا کمکم کنییییییید😭😭😭😭😭قرص برنج و این جور چیزا هم نمیگیرم به هیچ وجه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واااااا برنج کیلویی ۱۶ تومن رو بریزم دور به همین سادگی😗😗😗

بریز تو یک ظرف بزار تو بالکت ظرفت رو بزار تو یک ظرف برگتر که توش آب داره بیرون که میان بریزن اون تو بمیرن راه نیافتن بیان تو خونت

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ای خداااااا😭😭😭😭

اگه به پشت بام دسترسی داری توی پارچه بزرگ پخشش کن بزار تو افتاب ی ساعته همش میرن بعد با شستشو هم تمیز میشه. برای هر دفعه خوردن چند بار بشوردور نریز

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️