2726

قرار بود امروز غربالگریمو ببرم دکتر نشون بدم که خداروشکر دکترم دیروز تونست بیاد. مطبو بهم زنگ زدن ک بیار. ازمایشو بردمو گفت همه چیز نرماله بعد گفتم پس لطفا تایم غربال دومم رو هم بنویسین گفت نیازی نیس تعجب کردم چون اکثرا میگن هردو رورفتیم

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
برا منم ننوشت گفت لازم نیست . حتی چند بار تکرار کردم گفتم نمیخواد گفت نه و انومالی نوشت برام

خب منم که میگم گفت سونو انومالی و ازمایش غربالو نمیخواد. شما ک برات نوشته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اتفاقا معمولا دوم رو نمیرن . تو بیست هفته انومالیرو همه میرن میگن ما دوم رفتیم . خواهر منم هی میگفت من دوم رفتم . سونوهاشو دیدم فهمیدم بیست هفته رفته انومالی اونو میگه دوم . غربالگری اول تو دوازده هفته . دوم تو شانزده هفته . و انومالی تو بیست هفته هست

2728
خب منم که میگم گفت سونو انومالی و ازمایش غربالو نمیخواد. شما ک برات نوشته

شما گفتی غربالگری دوم ... انومالی با غربالگری متفاوته و اجزا بدن رو میبینن و برا همه لازمه ... 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
نه اتفاقا معمولا دوم رو نمیرن . تو بیست هفته انومالیرو همه میرن میگن ما دوم رفتیم . خواهر منم هی میگ ...

العان انومالی با دوم چ فرقی داره گلم؟

شما گفتی غربالگری دوم ... انومالی با غربالگری متفاوته و اجزا بدن رو میبینن و برا همه لازمه ... 

پس غربال چیه؟

خوب تا اون موقع باید برای چکاپ بری برات مینویسه از الان که نمیشه واسه یک ماه و نیم دیگه بنویسه

گفت بیس فروردین بیا خودم سونوت کنم

گفتم که دوم تو شانزده هفته هست و هزینش بالای سیصد انومالی تو بیست هفته هزینشم کمتره

ممنون

گفتم که دوم تو شانزده هفته هست و هزینش بالای سیصد انومالی تو بیست هفته هزینشم کمتره

مرسی گلم

2706