2703
2553

قرار بود امروز غربالگریمو ببرم دکتر نشون بدم که خداروشکر دکترم دیروز تونست بیاد. مطبو بهم زنگ زدن ک بیار. ازمایشو بردمو گفت همه چیز نرماله بعد گفتم پس لطفا تایم غربال دومم رو هم بنویسین گفت نیازی نیس تعجب کردم چون اکثرا میگن هردو رورفتیم

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
برا منم ننوشت گفت لازم نیست . حتی چند بار تکرار کردم گفتم نمیخواد گفت نه و انومالی نوشت برام

خب منم که میگم گفت سونو انومالی و ازمایش غربالو نمیخواد. شما ک برات نوشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اتفاقا معمولا دوم رو نمیرن . تو بیست هفته انومالیرو همه میرن میگن ما دوم رفتیم . خواهر منم هی میگفت من دوم رفتم . سونوهاشو دیدم فهمیدم بیست هفته رفته انومالی اونو میگه دوم . غربالگری اول تو دوازده هفته . دوم تو شانزده هفته . و انومالی تو بیست هفته هست

2720
خب منم که میگم گفت سونو انومالی و ازمایش غربالو نمیخواد. شما ک برات نوشته

شما گفتی غربالگری دوم ... انومالی با غربالگری متفاوته و اجزا بدن رو میبینن و برا همه لازمه ... 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
نه اتفاقا معمولا دوم رو نمیرن . تو بیست هفته انومالیرو همه میرن میگن ما دوم رفتیم . خواهر منم هی میگ ...

العان انومالی با دوم چ فرقی داره گلم؟

2714
شما گفتی غربالگری دوم ... انومالی با غربالگری متفاوته و اجزا بدن رو میبینن و برا همه لازمه ... 

پس غربال چیه؟

خوب تا اون موقع باید برای چکاپ بری برات مینویسه از الان که نمیشه واسه یک ماه و نیم دیگه بنویسه

گفت بیس فروردین بیا خودم سونوت کنم

گفتم که دوم تو شانزده هفته هست و هزینش بالای سیصد انومالی تو بیست هفته هزینشم کمتره

ممنون

گفتم که دوم تو شانزده هفته هست و هزینش بالای سیصد انومالی تو بیست هفته هزینشم کمتره

مرسی گلم

2706