2726
عنوان

کرم پودر درماکول

23204 بازدید | 42 پست

بچه ها کرم پودر در ماکول اصل باید از کجا تهیه کنم

قیمتش چنده

کسی تاحالا اصلشو داشته واقعا اونجور که تو تبلیغات نشون میده هست؟؟؟

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

فک کنم دیر موقع ست

فردا باز میام میپرسم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من جدیدا نگرفتم چند سال قبل داشتم،واقعا محشر بود

دیگه  پیدا نکردم بعد اون😖

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

درماکول گریمی و پوشش دهیش بالاست بدرد مصرف روزانه نمیخوره پوستتو داغون میکنه  همجا هست کلا چینی 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
من خریدم 58ولی اصلا بدردنمیخوره

خب اون رو دوستمم داشت اصل نبود

اصلش خیلی بیشتر ازین چیزاشت

درماکول گریمی و پوشش دهیش بالاست بدرد مصرف روزانه نمیخوره پوستتو داغون میکنه  همجا هست کلا چینی ...

برا خودم نمیخوام من دوسه برا روزانه و برا گریمم مک استفاده میکنم

برای خالم هست اون صورت لک و اینا داره برا جشنا دوست دارن صاف و یک دست باشه

نمیدونه از کجا اصلشو تهیه کنه

من جدیدا نگرفتم چند سال قبل داشتم،واقعا محشر بود دیگه  پیدا نکردم بعد اون😖

در حد تبلیغاتش بود؟؟؟؟؟

برای خالم هست

دنبال اصلشه میگه تا یکو خورده ای باشه قیمتش میخرم

فقط نمیدونه کجا گیر میاد اصلش

کلا همش چینی حالا درجه یک مال چینه دو ایران 😁😁

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
اصلش ۱۱۰ تومنه خواهرمن خریده فیکشم ۶۰

مطمئنی اصلش اینقده؟؟؟

2706