2410
2553
عنوان

دخالت خانواده ی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 27 پست

[QUOTE=84405451]نه باباااااااا  برادر زاده ی منم مدام پیش مادرمه چه ربطی داره حتما خ باهاش بازی میکنن[/QUOTEمنم خیلی باهاش بازی میکنم ..دلم شکست میگن مگه کتکش میزنید پسرم شیطونه ولی من اصلا حتی تا الان پشت دستش هم نزدم 

همش دخالت .....فضولی همش میکنن

همه بچه ها همینن 

برادر زاده من مجرد بودم اکثر شبا گریه میکرد پیش من میخوابید 

دوست نداشت بره خونشون چون حوصله داشتم باهش بازی میکردم 

الان که بزرگ شده ماهی یه بارم به زور میاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا بچه ها همشون همینن من خودم بچه که بودم خونه اقاجونم میرفتم خندون می رفتم با گریه برمیگشتم دوست داشتم اونجا رو ...حالا هم بچه خواهرم رو چشمشون دارن بزرگش می کنن ولی هر وقت بیاد خونه بابام اینا با گریه و وعده جایزه و خوراکی باید ببرنش

دردم از یارست و درمان نیز هم
2456

اونا نمیفهمن که هر بچه ای چشش به ننه بزرگ و بابا بزرگ و خاله دایی میفته دیگه ننه بابای خودشو فراموش میکنه

حرفاشونو بزار رو حساب ندونستن

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
همه بچه ها همینن  برادر زاده من مجرد بودم اکثر شبا گریه میکرد پیش من میخوابید  دوس ...

خواهرشوهرم همیشه به پسرم میگه بزرگ بشی به ما نگاه نمیکنی میگی عمه کیه

بچه منم از. خونه اونا نمیاد بریم خ نمون

من فقط اینو میدونم که از آدما نباید انتظار وتوقع داشت ...ودر مقابل مثل خودشون باهاشون رفتار کرد،هممهه ی آدما بالاخره یه خصلت و یه اخلاقی دارن که ما دوست نداریم،که ما میدونیم اشتباهه ولی میتونیم درستش کنیم؟میتونیم یه جهانو درست کنیم؟پس زو ضعفای خودمون کار کنیم وقبول کنیم قرار نیس همه جوری باشن که ما دوست داریم.

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
2714
[QUOTE=84405451]نه باباااااااا  برادر زاده ی منم مدام پیش مادرمه چه ربطی داره حتما خ باهاش بازی ...

اهمیت نده خانواده ی شوهر کرمشون رو روی سر ماعروسا نریزن کجاشون بريزن پس!

😢😢