2726
عنوان

دخالت خانواده ی شوهر

417 بازدید | 27 پست

امروز پسرم کامل خونه ی مادر شوهرم بود کار اداری داشتم مجبور بودم بعد شب نمی یومد خونه گریه میکرد بعد پدر شوهرم میگه مگه با بچه چی کار میکنید کتکش میزنید؟که نمیخواد بیاد خستگی تو تنم مونده .دلم شکست یعنی بچم دوستم نداره؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخالت؟!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2728

ای جووون ت عزیزم بیشتر بچه ها همینن 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

پدر شوهرت نوه دیگه نداره احتمالا ....اکثر بچه ها خونه پدربزرگ و مادربزرگ بهشون خوش میگذره...خواهر زاده من ما دعواش میکنیم اما باز دلش میخواد بمونه پیشمونو و با گریه و بغض میره 

مگه هر کی هر چی میگه درسته ؟ 

همه بچه ها دوست دارن خونه پدربزرگ ، مادربزرگ بمونن ، پدر شوهرت سنش و عقلش با هم رشد نکرده ، خام و بی تجربه حرف میزنه ، بدبین و منفی بافه

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 

همه بچه ها همينجوري ان 

مگه ما مادرا كم واسشون زحمت ميكشيم و پشتشونيم اونوقت بابا واسشون عزيز تره

جريان مادر بزرگ هم همينه چون كمتر ميبينن اونا واسشون جذابيت دارن اگه بذاري ٢ روز بمونن اونجا با كله برميگردن خونه

2706