2726
عنوان

دندان درد

229 بازدید | 20 پست

دندونمو پر کردم قبلا،خود به خود عفونت کرده وصورتم ورم کرده هر چی مسکن میخورم فایده نداره انتی بیوتیکم میخورم اون قسمت صورتم داغ انگار تب داره بچه هم شیر میدم.داغونم   یه راه حلی بدید خوب بشه لطفا.

خداجونم شکر😍😙❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اب نمک درست کنید کلا تو دهنتون نگه دارید چندروز تکرار کنید برا همیشه خوب میشه تو روز کلا دست خالی نمونید لیوان اب نمک کلا دستتون باشه یکی دوروز تحمل کنید خوب خوب شده 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

شما هم قرص ریلایف بگیرید بدید بهش فوری اروم میشه اون خانوم چون شیردهی دارند نباید بخورن قرص ولی خب شما ازاین قرص بدید شوهرمن هروقت دندون درد داره یدونه ازاینا میخوره یدونه ژلوفن میگیره میخوابه فوری اروم میشه خوابش میبره دیگه ام نمیگه دندون درد دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

ممنون دوستان.تا عفونتش خوب نشه نمیتونم برم دندونپزشکی.فوبیا پیدا کردم از دندونپزشکی.ظاهر دندونم سالم ولی میتراشه میگه رسیده به عصب داغونه دندونام.میترسم برم دکتر   

خداجونم شکر😍😙❤

من سر دندون درد ۲هفته کامل بی خوابی کشیدم تاااینکه چندشب پشت سرهم ذغال ریختم نو جا اسفندی قرمز شد دستکش دستم کردم پودر کردم عنبر نسا رو ریختم رو ذغال تو حیاط یه پارچه ک دیگه لازمش نداشتم انداختم رو سرم دودش خورد ب دندونم دوسه روزه خوب شد لباساتون فقط نباید نو باشه ک بوی عنبر نسا نمیره با چندبار شستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
ممنون دوستان.تا عفونتش خوب نشه نمیتونم برم دندونپزشکی.فوبیا پیدا کردم از دندونپزشکی.ظاهر دندونم سالم ...

عنبر نسا واسه شیردهی ضرر نداره امتحان کن شاید اثر کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
ممنون دوستان.تا عفونتش خوب نشه نمیتونم برم دندونپزشکی.فوبیا پیدا کردم از دندونپزشکی.ظاهر دندونم سالم ...

اینقد عنبرنسا و اب نک پشت سرهم تکرار کن تا عفونت دندونت یجا جمع شه و سر باز کنه و بیاد بیرون واسه من به بدترین نحو عفونت داشت اینقد این کارو تکرار کردم تا صورتم باد کرد و عفونت دندون یجا جمع شد بعد رسید و خودشم ترکید کلا دیگه خوب شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
باشه حتما.مرسی عزیزم

کلی حرف زدم شرمنده 

ولی خب چون من جونم دراومد واسه این درد میدونم الان چجوریه واسه همین تند تند راهکار میدم سخته دندون درد و تحمل کردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
کلی حرف زدم شرمنده  ولی خب چون من جونم دراومد واسه این درد میدونم الان چجوریه واسه همین تند تن ...

خیلی سخته داغونم .برای شما چرا عفونت کرده بود؟فردا عنبر نسا دود میدم

خداجونم شکر😍😙❤
2706