1232
1226
عنوان

بچه ۲ساله دارا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 39 پست
واای کلی امیدوارم کردی فکر میکنم اصلا دخترم قصد حرف زدن نداره چون خیلی تنهاس البته از من زیاد میپرسه ...

اصلا نگران نباش مال منم حرف نمی زد همین طور بود اما الان خداروشکر حرف میزنه 

راستی بچه ها دختر من انگشتشو میخوره چی کار کنم غذا هم منو دق میده بخوره دیگه موندم چیکار کنم 

دختر منم انگشت اشارشو از دیشب میخوره امروز نگاه کردم دیدم زخمش کرده الان براش پمادآدزدم

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
دختر شما بد غذا هم هست مال من که منو دق میده تا غذا بخوره 

خیلی بعضی وقتا دلم میخاد بشینم گریه کنم ازدستش جدیدا که یه جوجه به زور خریده غذاشو از قصد میریزه توسفره بعد جمع میکنه میگه جوجه یعنی بدیم به جوجه 

من یه دختر 2 سال و شش ماهه دارم دوسالش که بود همون 20 کلمه هم نمیگفت اما الان خدا رو شکر حرف میزنه ج ...

من دخترم نزدیک دوساله... ولی چندتا کلمه فقط میگه.. میترسم... همه میگن باهاش کم حرف میزنی.... ولی کلا

نظری کن به دلم... حال دلم خوب شود.   

پسرم دوسال هشت ماهشه.نه حرف میزنه نه جیششومیگه.خیلیبیی درخاشگروبهانه گیروبدغذاست.کلا بیچارم کرده.همه بخاطربچم طردم کردن.اما مهم نیست پسرمو عشقه.وزنش۱۳قد۹۱

برای سلامتی پسرم وخانوادم یه صلوات میفرستی
1221

دختر شش ساله من از بچگی ناخنهاشو خورده تا الان. .... تا حالا یادم نمیاد از یکسالگی به اینور ناخنگیر به دست نگرفتم. .... بارها تشویق و جایزه هم درنظر گرفتم براش ولی انگار ناخنش لذت بخش تره 😔😔😔 و خیلی بد عصبانی میشه. .... سرم داد میزنه. ... به شدت حسادت خواهر کوچیکشو میکنه. .... دختر کوچیکم خیلی ریزه میزه هست تازگیا هم توی حرف زدن زیاد مکث میکنه. .. چهارسال و نیمه هست. .... الانم دارن دعوا میکنن ☹☹☹

پسر من دو سالشه قدش ۹۳ وزنش حدود ۱۵.خیلی خوب حرف نمیزنه خودم بیشتر از دیگران متوجه میشم چی میگه.هنوز دستشویی رفتن رو بهش یاد ندادم گذاشتم واسه بعد عید.الان وقتی کارشو میکنه میگه.دندوناش نسبت به سنش کمن .غذاهای خشک نمیخوره عق میزنه.خودش هیچی رو دهنش نمیبره.خیلی پسر خوبیه وآروم و شاده.تاحدودی هم بهم وابسته است.

دختر۲سالو۳ماهه من قد فک کنم۸۷وزن ۱۰ب شدت شیطون و حررراف ولی جمله اشتباه میگه و خیلی واضح نیس اما کلمه های باحال میگه کل روز سر ما می ایسته دعوام همش همینه ک بشین اخرشبم میگه پاهام درده.ب شددددت بدغذا بزوووور صبونه چندتاگلز کیک ناهار مرغ یا برنج ساعت۳بزوووورشبم سرگرمش میکنم ایابخوره ایا نه ولی روزی یبار شیرموز درست میکنم بزور میدمش میترسم بشه زیر۱۰تا

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!
1167

دختر من 2 سال و سه ماهشه

قد 93 وزن 12

یک سالگی راه افتاد و از هجده ماهگی آموزش دستشویی رو براش شروع کردم،از دوسالگی خودش میره قصریشو برمیداره میاره کنار اسبابازیاش میشینه هم پی پی هم جیششو میکنه،اما دور و برش شلوغ نیست و کامل حرف نمیزنه،کلمه زیاد میگه اما جمله نه،دو کلمه ایی میگه،بعضی اوقات ولی تند و تند به یه زبون عجیب غریب حرف میزنه،غذا خوردنش خوبه اما خورشتی اصلا نمیخوره،خداروشکر خیلی خوش اخلاق و مهربونه،بیشتر خودش بازی میکنه ولی بعضی اوقات خیلی دوست داره که حتما من باهاش بازی کنم،بچه شادیه،اما به اقتضای سنش کمی خود رای هستش و نه زیاد میگه،منم تا جایی که براش خطری نداشته باشه به نظرش احترام میذارم که کار به لجبازی و جنگ قدرت نکشه

یا رب... از تو آنچه منه گدا میخواهم...افزون ز هزار پادشاه میخواهم هرکس از در تو حاجتی میخواهد...من آمده ام ز تو تورا میخواهم
وابقیه چراطردت کردن؟گفتار درمانی نبردیش

چون شیطونه وبهونه گیر کسی دوست ندارد برم خونش.منم نمیرم.حتی مامانمم بچه دوسالمو دعوامیکنه .ازطرفی بهش حق میدم ازطرفی قلبم میشکنه به همین علت هیجا نمیرم.گفتن بعدسه سالگی گفتار درمانی ببر

برای سلامتی پسرم وخانوادم یه صلوات میفرستی

دخترمنم ۲۲ ماهشه ۱۲ کیلو وزنشه قدشم بهداشت خوابیده گرفت ۹۰ ولی خودم ایستاده میگیرم ۸۸ میشه بشدت شلوغ و شیطونه حرف نمیزنه در حد ۲۰ کلمه از شیر گرفتمش همینطور شیر شب ولی از پوشک هنوز نه گذاشتم بعد عید

خیلی بمن وابستس دکترش میگه باهوشه فعلا تا۳ سال جاداره حرف بزنه خیلی بد غذاس کلافه میکنه تا بخوره غذا یامیوه رو تو دهنش نگه می داره قورت نمیده

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
1241