1177
44
عنوان

بچه ۲ساله دارا بیاید

369 بازدید | 39 پست

از بچه هاتون بگید همه چی قدووزن .صحبت کردنشون.اخلاقشون چطوره (لجبازی .وابستگیشون به شما.پرخاشگریو...)چه بازیهایی میکنید باهاشون؟جیششونو میگن یانه وهرچی به فکرتون میرسه

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

دختر من رفته تو ٢٠ماه زود قهر ميكنه اما خيلي مهربونه داره تو خونه تكوني به من كمك ميكنه خوب حرف ميزنه راه ميره ميرقصه فقط قهر كردنش خوب نيست الان هم ١٣/٥كيلو هست قدش هم فكر كنم ٨٦بازم رو قد شك دارم

1156

دختر خودم وزن ۱۰ قد ۸۶ بود یه ماه پیش .فقط حدود ۲۰ تا کلمه میگه .لجباز ه وحرف حرف خودشه خیلی دیر میخابه با اینکه تو روز نمیخابه وپرتحرکه وخیلی کم غذا میخوره ومعذرت میخام جدیدا یاد گرفته انگشتشو تو بینیش میکنه😔

1194

قد بعد ۱۸ نمیدونم اون‌نوقع ۸۴ بود وزن الان ۱۱و ۷۰۰ دختره تقریبا هر چی میگیم تکرار میکنه ولی ن واضح جملات دو تایی گاهیم س کلمه ای میگه غذا س وعده ب ندرت چهار وعده صبونه حز فرنی هیچی نمیخوره نهارا برنجی شامم ماکارونی برنج و کوکوها ک بدون نون‌میخوره حبوبات اصن نمیخوره نون خالی میخوره ولی با تخم مرغ یا کوکو تف میکنه

هله هوله هم میخوره

جیششو نمیگه ولی بعد پی پی میاد میگه گاهی دستشویی میبرم جیش میکنه

از صب ک بیدار میشه تا دوباره بخابه ی ریز راه میره نیدوعه

خیلیم میپرسه این چیه مخصوصا وقتی بیرونیم

من پسر وسطیم ۲ سال و نیمشه ، کلا چه نو بارداری چه از بدو تولد بسیار بچه ی اروم بی حاشیه و شادیه ، بر خلاف داداشش که یکم بچه ی سختیه ، غذا فقط می تونه رو صندلی غذا بخوره و اگه نباشه یه جوریه ، و حتما باید تو جمع باشه که سیر و پر بخوره، جمع منظورم من داداشاش و باباش برای شامه، و الا خوب نمی خوره، بیشتر تو دنیای خودشه و با یه ماشین می ره زیر مبلا و ساعتها بازی می کنه... ازش خیلی راضیم ولی از اولیه خیلی نه لجباز و کمی لوس متاسفانه

قدش ۹۲ وزنش ۱۵، کاملانم جمله می گه ولی اشتباه، خیلی زود راه افتاد و حرف زد چون دورش پره بچه بود

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
1179
بگو عزیزم

از دوسالگی جیشش رو خودش گفت از مای بی بی بدش میاد، خیلی به حرفا گوش میده، یه عالمه شعر و صلوات و سوره توحید و 22 تا حرف الفبا رو بلده بخونه،  البته چهار پنج ماهی میش. اینکارارو میکنه، غذاش خیلی بد، کلا سه مدل غذا میخوره، لجباز هم هست البته ببیشتر تو جمع، وزنش 14 قد 94 

ای بشر تو پنداری ک دنیا مال توست،  پس نمیدانی اجل دنبال توست،  هر چه خوردی مال مور است و هر چه بردی مال گور
من یه دختر 2 سال و شش ماهه دارم دوسالش که بود همون 20 کلمه هم نمیگفت اما الان خدا رو شکر حرف میزنه ج ...

واای کلی امیدوارم کردی فکر میکنم اصلا دخترم قصد حرف زدن نداره چون خیلی تنهاس البته از من زیاد میپرسه مثلا عکسای تو کتابا و...رو دست میزاره منم اسمشو میگم اما خودش تکرار نمیکنه

1178